MIDI клавіатури M-AUDIO

MIDI клавіатури M-AUDIO - це прості в експлуатації пристрою, які підійдуть для тих, хто тільки вчиться створювати музичні твори. Техніка оснащена декількома десятками клавіш (від 25), а також і безліччю регуляторів для розширення можливостей. Модель легка, купити її можна тим музикантам, які дуже часто гастролюють. Вона сумісна з усіма сучасними операційними системами, для роботи можна додатково підключити комплект педалей

MIDI клавіатури M-AUDIO - це прості в експлуатації пристрою, які підійдуть для тих, хто тільки вчиться створювати музичні твори. Техніка оснащена декількома десятками клавіш (від 25), а також і безліччю регуляторів для розширення можливостей. Модель легка, купити її можна тим музикантам, які дуже часто гастролюють. Вона сумісна з усіма сучасними операційними системами, для роботи можна додатково підключити комплект педалей.

MIDI клавіатури M-Audio - американський знак якості

Індустрія електронної та альтернативної музики в останні роки знайшла небувалу популярність. Студії, організатори сценічних виступів, ді-джеї націлені на створення професійної та різноманітної музики. M-Audio - американський виробник звукових переносних систем, в число яких виходять MIDI-клавіатури. За допомогою такого інструменту можливо не тільки записати ритмічну, оригінальну музику, а й проводити живі виступи з використанням звукових ефектів.
 
MIDI клавіатура M-Audio в Україні має широкий технічний потенціал для любителів і професіоналів індустрії музики. Серед відомих груп, які записували свої унікальні композиції на клавіатуру MIDI M-Audio: The Black Eyed Peas, Hearts, Foster the People, Evanescence та інші культові імена. Професійні міні-піаніно М-Аудіо стали еталоном неперевершеної якості серед звукозаписних компаній і продюсерів.

MIDI клавіатура М-Аудіо: модельний ряд

Інтернет-магазин Lux Pro - місце, де ви можете підібрати і купити контролери M-Audio з гарантією оригінальної якості:
 
  • MIDI контролер Panorama P4
  • MIDI-клавіатура KEYSTATION61MK3
  • MIDI-клавіатура KeyControl 25 XT
  • MIDI-клавіатура OXYGEN49IV
  • MIDI-клавіатура KEYFADR
  • MIDI-клавіатура KeyLab 49 MKII white
  • MIDI-клавіатура MPK Mini Play
  • MIDI-клавіатура Komplete Kontrol A61
І замовити ще понад 50 різних модифікацій контролерів і клавіатур на базі сучасного програмного забезпечення. Експериментуйте з електронною музикою і отримуйте максимум задоволення від творчого процесу.
 
Основні переваги вибрати MIDI-клавіатуру від бренду М-Audio:
 
1. Один пристрій поєднує функції декількох музичних інструментів. Функція мікшування, настройки тональності, гучності в сукупності дарують чудовий результат. Створіть мелодію з кристально чистим звуком без додаткових зусиль.
2. Легкість, компактність і практичність. Вибір такої установки виразно зручний для музикантів і користувачів, які знаходяться в постійних поїздках.
3. Доступна ціна. Компанія пропонує на вибір величезний асортимент клавіатур для обладнання домашньої, професійної студії і концертного залу.
4. Сумісність інструменту з більшістю пристроїв. На базі контролера проводиться розробка, прослуховування та збереження звукової композиції з внесенням індивідуальних налаштувань.