MIDI клавіатури IK MULTIMEDIA

Інтернет-магазин Lux Pro - MIDI-клавіатури IK Multimedia від виробника

Чи плануєте купити універсальну і компактну звукову систему для створення музики? MIDI клавіатура IK Multimedia допоможе втілити ваші музичні ідеї в реальність. Клавіатура з набором високочутливих клавіш, мікшерів і перемикачів оснащена функцією підключення до iPhone, Android, PC, Mac.
 
Динамічна система націлена на дві активні октави з можливістю накладання багатопрофільного звуку і ефектів. Клавіатури даного класу затребувані серед ді-джеїв, саунд-продюсерів, а також виконавців.

Замовити IK Multimedia в компанії Lux Pro

MIDI клавіатура IK Multimedia в Україні представлена ​​в різних виконаннях:
 
• MIDI контролер IRIG KEYS. Універсальне рішення для створення музичних доріжок з електронною музикою і голосом. За допомогою коліщаток визначається висота тону. Інтуїтивно простий інтерфейс доповнений підсвічуванням для зручності користувача. Клавіатура оснащена 37 динамічними високочутливими клавішами.
• MIDI контролер IRIG KEYS37 PRO. Інструмент з звуковим інноваційним модулем SampleTank 3 SE. Інтерфейс оснащений набором корисних клавіш: Program, Octave up / down, Set. Програмне забезпечення здатне обробити і зберегти до 4 налаштувань з складними конфігураціями.
• MIDI контролер IRIG KEYS PRO. Модель підключається до комп'ютера, смартфону для подальшого відтворення треку. Модель піаніно оптимально підійде для студій, живих виступів. Звуковий модуль з підтримкою великої бібліотеки інструментів - до основного набору користувач може встановити до 50 додаткових ефектів.
• MIDI контролер IRIG KEYS IO49. Музична клавіатура преміум-класу з сенсорними слайдерами, набором клавіш для зручного і швидкого управління. Можливо записувати будь-який звук з підключенням пристрою до клавіатури.

MIDI клавіатури IK Multimedia і їх переваги

1. Простий і зручний інтерфейс. Всі клавіші мають високу чутливість, підсвічуванням, точним настроюванням.
2. Компактний розмір. Ергономічний дизайн інструменту універсально впишеться в рамки студії і сцени. Клавіатуру зручно переносити в сумці і рюкзаку.
3. Значна бібліотека звукових ефектів. Користувач може напрацьовувати і зберігати акустичні і електронні матеріали, загальним обсягом до 7 Gb.
4. Демократична ціна. Незважаючи на широкі функціональні характеристики, вартість установки впишеться в рамки встановленого бюджету.