MIDI клавіатури Arturia

Зручні MIDI клавіатури Arturia нового покоління працюють з усіма відомими типами програмного забезпечення та з будь-якими DAW. Унікальна конструкція з деревини та металу має високу міцність: установки можна з легкістю транспортувати. Купити клавіатуру варто всім тим, хто цінує багатство звуку: клавіатури з діапазоном від 25 до 88 клавіш дозволяють домогтися максимуму з пристрою. На панелі розміщені кілька педів і поворотних регуляторів для ретельної настройки.

 MIDI клавіатура Arturia в Україні

MIDI-клавіатури - професійне обладнання з програмним забезпеченням, яке пристосоване для створення музичних треків. Чутливі динамічні педи, регулятори і перемикачі розширюють можливості для студійної роботи і концертного виступу.
 
Інтернет-магазин Lux Pro пропонує вашій увазі каталог оригінальних MIDI-клавіатур від бренду Arturia. Інтегрований інтерфейс значно спрощує і прискорює процес продюсування і виконання звукової композиції.

MIDI клавіатури Arturia: модельний ряд інструментів

  1. MiniLab MKII Deep Black Edition. Компактний контролер з підтримкою всіх основних функцій: підключення до комп'ютера, смартфонам, збереження налаштувань, перемикання октав. Висока чутливість і швидкість натискання прискорюють робочий процес.
  2. KeyLab 49 MKII White. Інструмент для студійних і живих виступів. Білий дизайн підкреслює статус обладнання. Технологія Pro-Feel підвищує чутливість і комфорт клавіатури.
  3. MiniLab MKII. Клавіатура з 25 клавіш і крутилка доповнені стрічковими контролерами Modulation і Pitch Bend. Інструмент дарує максимум можливостей для створення віртуальної музики.
  4. KeyLab Essential 49. Контролер, що складається з 49 клавіш, поєднує в собі функції сучасних клавіатур DAW і Analog Lab 2. ЖК-дисплей призначений для перегляду пресетів. Є кнопки DAW Command Center & Transport, транспонування, зміни октав.

Переваги замовити MIDI-клавіатуру Arturia

1. Широкий модельний ряд. MIDI клавіатура, яку ви можете купити в нашому магазині, представлена ​​в різних модифікаціях.
2. Контролер з детально продуманим інтерфейсом і програмним забезпеченням. Можливість додавання в бібліотеку нових звуків та композицій. Можливо проводити роботу як з MIDI-додатком, там і в режимі синтезатора.
3. Співвідношення ціна = якість. З одного пристрою музикант отримає багато користі. Вибір високоякісних ефектів, точний контроль над звуковими командами розширюють базовий набір функцій.
4. MIDI-клавіатури Arturia - клавішні інструменти для створення багатошарового звуку з паралельним накладенням ефектів. Таке гібридне рішення ідеально підійде для студійної і сценічної записи.
5. Компактний і ергономічний дизайн. Клавіатура легко вміщається в сумку для подальшого транспортування.