MIDI клавіатури Samson

MIDI клавіатури Samson підходять для використання в умовах студії або на концерті. Простота налаштувань і багатий функціонал підійдуть і для професійного композитора, і для новачка в світі створення музичних композицій. Новітні моделі оснащені спеціальною кнопкою Edit, яка дозволяє налаштовувати 14 різних параметрів. Клавіші чутливі до сили натискання, вони дуже повно передають все діапазони відтінків мелодії. Купити обладнання можна в магазині «Luхpro».

 MIDI клавіатури Samson - звукові системи прямо з США

Інтернет-магазин Lux Pro пропонує вашій увазі розширений асортимент MIDI-клавіатур від провідних брендів. Samson - американський виробник звукових клавіатур для виробництва, мастерингу, перенесення музичних композицій. Завдяки високій мобільності і продуктивності, системи активно використовуються для облаштування студій, організації живих виступів і DJ-столів.
 
MIDI клавіатура Samson в Україні має широкий технічним потенціалом, а саме розширеним діапазоном октав, програмованим енкодером і слайдером, а також зручним LED-дисплеєм. Віртуальні інструменти дарують повний контроль за звучанням без необхідності підключення додаткових пристроїв. Професійні міні-установки Самсон - еталон професійного звучання з підтримкою всіх існуючих режимів.

MIDI клавіатура Samson: модельний ряд

Компанія Люкс Про пропонує купити MIDI-клавіатури Samson в розширеному асортименті:
  1. MIDI-клавіатура KC61.
  2. MIDI-клавіатура KC49.
  3. Міді-клавіатура KGRM32.
  4. Mіді-клавіатура KGR25.
Основні технічні переваги моделей:
  1. Широкий динамічний потенціал. Клавіатура з функцією мікшування, настройки тональності, гучності в сукупності дарують чудовий результат, сумірний з грою на реальному інструменті.
  2. Великий простір для виступів. Вибір такої установки оптимізований для музикантів, які планують виступи на сцені, запис власної композиції, проведення яскравого звукового-шоу.
  3. Компактний розмір і ергономічний дизайн. Пристрій можна брати з собою в дорогу і класти в ручну поклажу. Таке рішення зручно для постійних гастролей і подорожей.
  4. Доступна ціна. Компанія пропонує на вибір величезний асортимент клавіатур для обладнання домашньої, професійної студії і сцени.
  5. Розширені можливості звуку. Транспонування, зміна октав - основа для розширення діапазону звуку. Високочутливі клавіші зручні для програмування з охопленням широкого діапазону частот. Оновлена ​​версія з технологією додаткового контролю якості звуку. Інструмент має високоточної музичної експресією з підбором індивідуальних параметрів.
Залишилися питання по підбору конкретної моделі MIDI-клавіатур? LUX PRO надасть консультацію з урахуванням ваших персональних вимог.