Комплекти для DJ

Сучасна професія ді-джея захоплююча, але, будемо говорити відверто, досить дорога. Всілякі примочки, апаратура, неймовірна кількість кабелів, навушників, перехідників - все це вимагає ґрунтовних витрат. Але раз ви хочете стати справжнім професіоналом, то ціна не повинна збивати зі шляху. Дороге обладнання обов'язково окупиться надалі, якщо ви докладете максимум зусиль для реалізації свого потенціалу. На сьогоднішній день існує два варіанти придбання власного обладнання. Перший - це пошук окремих моделей контролерів, програвачів, навушників, додаткових еффектеров і т.д. Другий варіант - комплекти для DJ, в яких підібрана необхідна апаратура для комфортної роботи. Інтернет-магазин LuxPRO пропонує ознайомитися з деякими особливостями таких комплектів.

Комплекти для діджеїв: огляд основних моделей обладнання

До складу таких комплектів зазвичай входять кілька видів обладнання, але конкретні моделі, зрозуміло, відрізняються таким набором і мають свої особливості.

Наприклад, можна купити комплект обладнання для DJ, який включає в себе цифровий мікшер (кількість каналів може варіюватися) і ремікс-станцію, а також додатково - спеціальні стійки для комфортної роботи з обладнанням. Прикладом такої моделі може служити DJM850 від компанії Pioneer. Модель розрахована на професійну роботу в клубах, має два необхідних пристрої для міксовкі треків і безпосереднього створення реміксів на популярні композиції.
 
Ще одна модель від компанії Pioneer - ді-джейськая установка 2000NXS-M, яка використовується багатьма професійними ді-джеями по всьому світу. Варто відразу ж зазначити, що ціна на таке обладнання серйозна, такий комплект слід купувати тільки тим, хто вже має значний досвід роботи з такою апаратурою. Комплект включає в себе все необхідне - два програвача CD, професійний контролер, а також портативну станцію для створення реміксів. Все обладнання кріпиться на надійних конструкціях поставляються в комплектах стійок. Для повноцінного клубного концерту - річ незамінна. Відмінною особливістю установки є можливість ді-джеіть за допомогою гаджетів - смартфона або планшета.
 
Звичайно, для музиканта на перших порах цілком буде достатньо придбати простішу модель, не таку дорогу. Початківцю ді-джею цілком достатньо на перших порах хороший CD-програвач і надійний контролер, який би передбачав наявність основних ефектів. Новачкам гнатися за професійною апаратурою не варто, все прийде з досвідом. Таким першим комплектом для початківця ді-джея може бути 250PACK від все тієї ж компанії Pioneer. Все необхідне (програвач і мікшер) знаходиться в комфортному і зручному для транспортування кейсі.
 
Така переносна установка буде актуальна також і для тих, хто час від часу підробляє в різних клубах і на різних заходах, де не передбачається масового шоу, а просто необхідно замікшіровать пару трійку треків для відпочинку відвідувачів. Переносний комплект буде в даному випадку просто незамінним.

Комплекти для DJ: широкий асортимент від LuxPRO і вигідні пропозиції

Збираючись придбати комплект для роботи, кожен ді-джей (особливо початківець) повинен визначитися з завданнями, які будуть вирішуватися на тій чи іншій моделі установки. Для невеликих заходів цілком буде достатнім купити портативну установку, яка легко поміщається в кейсі. Для професіоналів, які створюють в клубах справжні шоу, звичайно, не обійтися без великих установок, де є практично все. В інтернет-магазині LuxPRO ви знайдете широкий вибір різних видів DJ комплектів.

Унікальна можливість підібрати і замовити Комплекти для DJ по актуальній ціні в інтернет каталозі музичних інструментів https://luxpro.ua/ з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, знаходьте Чохли, сумки, кейси захисні для світла таких брендів як: JBL, Showtec, Nightsun. Електронний магазин https://luxpro.ua/ реалізовує доставку покупцям в: Житомир, Чернівці, Мелітополь, а також ін. куточки України.

Фільтр
Виробник
Призначення
Кількість каналів