MIDI клавіатури KORG

MIDI клавіатури KORG - це інновації в світі створення музичних композицій. Компанія пропонує музикантам обладнання, яке відповідає всім тенденціям. Техніка легка, харчується від порту USB, сумісна з усіма операційними системами. Купити такий пристрій - це отримати широкий простір для творчості. Кілька октав (від 25 чутливих клавіш), міняти їх можна завдяки натискання спеціальної кнопки. Встановлювати спеціальні драйвера немає необхідності.

 KORG - японські MIDI клавіатури для справжніх цінителів звуку

MIDI клавіатури KORG в Україні вважаються найбільш затребуваними в музичній і сценічної індустрії. Все завдяки величезному потенціалу установок, а саме:
  1. Високої потужності;
  2. Збільшеній кількості пресетів (більше 1000);
  3. Великим діапазоном поліфонії - 120 голосів.
  4. Обладнання оснащене якісним механізмом для створення семплів, рекордером, 16-трекових MIDI-секвенсором, драм-машиною, а також арпеджиатором, покроковим севенсором на базі технології ELECTRIVE.
  5. Можливість підключення мікрофона для запису голосових партій і створення авторської музики.
MIDI клавіатури Корг - відмінне рішення в якості повноцінної робочої станції для музичної творчості. Установка оптимізована під запити як початківця, так і професійного користувача з урахуванням індивідуального музичного смаку. Інтернет-магазин Lux Pro пропонує великий вибір оригінальних MIDI клавіатур компанії KORG. Пропонуємо вам ознайомитися з асортиментом, технічним описом товару і замовити оптимальну модель. Ціна на весь представлений каталог знижена.

MIDI клавіатури KORG: потенціал обладнання та його переваги

Японська компанія дбає про рейтинг продукції, тому постійно впроваджує технологічні розробки для поліпшення класу портативних установок. Музичні синтезатори Корг визнані кращими в своєму класі, особливо в співвідношенні «ціна = якість» - даний параметр особливо припав до душі вимогливим покупцям. Чому варто купити синтезатор KORG з точки зору функціональності:
 
1. Універсальна система з широким потенціалом звуку. Моделі нового покоління здатні відтворювати звук різних музичних стилів: рок, джаз, симфонічний оркестр, танцювальні та електронні мотиви. Синтезатор стане ідеальним варіантом для організації виступу на сцені.
2. Професійний звуковий движок EDS / EDS-X з відображенням більш 130 ефектів для додання об'ємності і реалістичності звучання. Завдяки підсилювача запис буде звучати яскраво і насичено.
3. Компактний розмір, невелика вага установки, можливість підключення до інших пристроїв через USB. Синтезатор ідеально підходить як для професійного використання в студіях і на сцені, так і для навчання і аматорського призначення. Зручна функція «запам'ятовування» значно спрощує проведення концертів.
Фільтр