MIDI клавіатури Native Instruments

MIDI клавіатура Native Instruments в Україні

MIDI-клавіатури Native Instruments - професійний музичний інтерфейс, оснащений високочутливими клавішами для настройки звукового режиму. Клавіатура з функцією молоточкового механізму розширює візуальні характеристики з максимально реалістичним відчуттям гри. Регулятори і перемикачі розширюють можливості для студійної роботи і концертного виступу.
 
Інтернет-магазин Lux Pro пропонує вашій увазі каталог оригінальних MIDI-клавіатур від бренду Native Instruments. Устаткування даного класу сумісно з усіма відомими системами: PC, Mac, iPhone, Android та інші.

MIDI клавіатури Native Instruments: модельний ряд інструментів

1. Komplete Kontrol S61 MK2. Компактний контролле, оснащений 17 функціональними кнопками, 2 LED екранами з підтримкою високої роздільної здатності. Загальна кількість клавіш - 61 з підсвічуванням. Функція Light Guide дозволяє відобразити режим роботи і конкретні поля різними кольорами.
2. Komplete Kontrol A61. Пристрій оснащений багатофункціональними енкодер в кількості 8 штук. Інструмент для студійних і живих виступів. технологія
Komplete Control підвищує чутливість і комфорт клавіатури.
3. Komplete Kontrol S88 MK2. Оновлена ​​версія з технологією додаткового контролю якості звуку. Інструмент дарує максимум можливостей для створення віртуальної композиції в електронному та акустичному режимі.
4. Komplete Kontrol S61. Контролер, що складається з 61 клавіші, оснащений входом для педалей експресії і сустейна. Підключення через USB до додаткових пристроїв.

Переваги замовлення MIDI-клавіатуру Native Instruments

• Висока продуктивність. Підключення до комп'ютера, смартфонам, збереження налаштувань, перемикання октав. Висока чутливість і швидкість натискання прискорюють робочий процес.
• Співвідношення ціна = якість. Дане придбання подарує максимум технічних можливостей. Вибір високоякісних ефектів, точний контроль над звуковими командами розширюють базовий набір функцій.
• Універсальність. Таке рішення ідеально підійде для студійної і сценічної записи.
• Наявність сенсорної смуги покращує контроль за експресією звуку. Можливо настроїти ефекти і звукові інструменти.