Перехідники та адаптери для відео і аудіо сигналів

Перехідники та адаптери для відео і аудіо сигналів: оригінальні пристрої для якісного підключення

Робота відео- та аудіосистем супроводжується передачею цифрового і аналогового сигналу для якісної трансляції. Для бездротової передачі контенту використовується професійний адаптер з підтримкою якісного разерешенія 1080р / 30fps. Пристосування підтримує одночасну роботу великої кількості клієнтів і одночасних потоків. Адаптер підтримує Windows 7/8 / 8.1 / 10, MAC OS 10.8 або більш нові версії. Затримка передачі сигналу становить всього 120 мс, можливо провести трансляцію з усього екрану.

Технічні переваги перехідників і адаптерів для відео і аудіо

• проведення якісно записи конференції на ПК;
• управління терміналом з використанням корисних функцій: новий виклик, завершити виклик, почати / зупинити трансляцію контенту, регулювання гучності, вкл / викл. мікрофон, управління камерою, управління розкладкою, список учасників;
• універсальність. Можливо підключати безліч аудіо і відео пристроїв. Адаптер активно використовується для бездротового управління всіма інструментами і пристроями.
• перехідник з роз'ємами HDMI зменшує навантаження на кабель HDMI. Позолочені контакти забезпечують якісну і безперебійну передачу сигналу.

Купити перехідник і адаптер в Києві і Україні

Інтернет-магазин LuxPRO поповнив каталог новими моделями аудіо- та відео адаптерів від брендів Rode, Procab, Kramer, YEALINK. Чому нас вибирають покупці зі всієї України:
 
1. Фірмове якість продукції. Доступна гарантія від офіційного виробника.
2. Помірні ціни. Слідкуйте за регулярними акціями та спеціальними пропозиціями на нашому сайті.
3. Розширений асортимент. Підберіть модель з урахуванням індивідуальних вимог.
4. Оперативність в обробці замовлення. Доставка товару по всій Україні в стислі терміни.

Пропонуємо Вам придбати Перехідники та адаптери для відео і аудіо сигналів за нормальною ціною в інтернет каталозі світлового обладнання ЛюксПро з доставкою в усі міста України. Также, знайди Сходинки, перила для подіумів таких брендів як: BIG, Remo, Cover. Онлайн магазин ЛюксПро виконає поставку клієнтам регіонів: Суми, Луцьк, Бердянськ, а також інші регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Країна - виробник
Тип роз'єму