Інсталяційні рішення

Для покупців, які мають комп'ютерною технікою в умовах виїзних заходів, актуальними є інсталяційні рішення для тієї чи іншої ситуації. Вирушаючи на конференцію або на зустріч з клієнтом, не забудьте взяти з собою переносне обладнання. Інсталяційні системи від компанії Kramer - це ефективне рішення проблем, що виникають при необхідності роботи на території клієнтів або партнерів.

 Для тих, хто працює на території клієнтів і партнерів

Що робити, якщо необхідно швидко підключити обладнання, що знаходиться за кілька метрів від вашого ноутбука? Візьміть з собою відповідний кабель з системою автоматичного змотування. Завдяки невеликому розміру, ці пристрої можна легко заховати від сторонніх очей. Наприклад, поставити під стіл або кафедру.
 
Міцний корпус захищає кабель від вологи і механічних пошкоджень. Система призначена для користувачів, чия діяльність пов'язана з активними роз'їздами. Тому інсталяційна система з автоматично змотувати кабелем потребує надійного захисту від зовнішніх впливів. На нашому сайті ви знайдете тільки системи з міцними корпусами, такі як кабель HDMI, оснащений системою змотування K-ABLE-H або Кабель VGA і стерео аудіо, оснащений системою змотування K-ABLE-VGA / A.

Переваги роботи з нами

Кабель легко можна дістати з корпусу. Він легко розмотується і фіксується на потрібній довжині. За допомогою відповідних роз'ємів кабель легко комутується з відповідним пристроєм. Після закінчення роботи кабель швидко, плавно і безшумно змотується і ховається в корпус. Для зняття фіксації досить трохи потягнути кабель, а потім його відпустити.
 
Серед наших товарів є інсталяційні системи з різними видами кабелів: VGA, VGA плюс аудіо, HDMI з Ethernet, тільки аудіо, USB, а також система CAT 6 з кручений парою.
 
Менеджери нашого магазину проведуть повний спектр консультацій, необхідних для правильного вибору підходящого інсталяційного рішення. Ми допоможемо придбати саме ту систему, яка відповідає вашим завданням. Наші партнери доставлять товар за вказаною адресою до самої вашої двері. Доставку ми здійснюємо по всій містах України. Наш інтернет-магазин намагається гранично скоротити терміни доставки. Ми працюємо тільки з надійними партнерами, які доставляють товар в найкоротші терміни - за один або два дні.

У нас Ви можете придбати Інсталяційні рішення по виправданій вартості в онлайн каталозі світлового обладнання LuxPRO з доставкою по Києву. Также, дивись Сцени для концертів таких брендів як: QUIK LOK, Soundcraft, ETC. Інтернет магазин https://luxpro.ua/ реалізовує доставку клієнтам регіонів: Одеса, Рівне, Тернопіль, а також інші регіони України.