Екрани для проектора AV Screen

Починаючи розповідати про екрани від компанії AV Screen варто розповісти трохи і про саму компанію. "AV Screen" були створені в 2002 році в Китаї, головний офіс якої базується в місті Шеньчжень. Вся робота AV Screen спрямована на розвиток, вдосконалення, а так само на сервісне обслуговування своєї продукції, власне це стосується не тільки екранів, але так само і всього устаткування яке відноситься до візуалізації. Так само вони добре зарекомендували себе у виробництві проекторів, так як заручилися підтримкою всесвітньо відомих компаній в справі по виробництву відео-проекційного обладнання. Екрани AV Screen експортують по всій Європі і в Америку.

Особливості вибору екранів бренду AV Screen

Всі товари компанії AV Screen були зроблені з міжнародними стандартами, які постійно і з завидною регулярністю удосконалюються. Компанія вже отримала такі сертифікати як:
 
• Система Управління Якістю ISO 9001: 2000;
• Сертифікат FCC;
• RoHS сертифікат;
• Сертифікат CE.
 
AV Screen зосередили свою увагу на розвитку і розробках в проекційної індустрії. Мета цієї компанії - домогтися світового лідерства і визнання. Якщо говорити про їх продукції, то варто відзначити типи екранів для проектора, які вони виробляють:
 
• Моторизовані з бічними розтяжками.
• Екрани ручні;
• Екрани на штативі (мобільні);
• Електричні;
• Екрани настінні;
• Екрани прямої і зворотної проекції.
 
Як вибрати екран? Це залежить від багатьох факторів, наприклад від місця де ви хочете його використовувати, які умови експлуатації та цілі. Є кілька чинників на які варто звернути увагу при виборі екрану:
 
1. Розмір екрану;
2. Необхідний формат;
3. Тип полотна екрану;
4. Тип екрану.

Інтернет-магазин LuxPRO: сервіс і найкраща ціна

Знайте, що якщо ви не знаєте і не вмієте вибирати екран для проектора ми завжди готові допомогти вам. Наші менеджери підберуть для вас максимально підходить під ваші умови екран. Наш сервісний центр зможе допомогти вам в інсталяції та технічному обслуговуванні, якщо у вас виникнуть питання по мірі експлуатації екрану, ви завжди зможете зателефонувати нам.
 
Як і де можна купити екран для проектора? Просто, звернувшись до нас. У нас широкий спектр послуг, які ми готові вам надати: різноманітна система оплати, яка підійде саме вам. Так само ми зробимо доставку по всій Україні.
 
Звертайтеся, ми будемо раді допомогти вам!

Унікальна можливість вибрати і придбати Екрани для проектора AV Screen за нормальною ціною в каталозі музичних інструментів LuxPRO з доставкою в будь-який куточок України. Также, замовте акустичні стійки таких брендів як: Shure, New Light, iTC audio. Магазин https://luxpro.ua/ реалізує доставку покупцям в: Івано-Франківськ, Нікополь, Павлоград, а також ін. міста України.