Екран AV Screen натяжний на рамі з кейсом і 2-мя полотнами (пр. І обр.)

Натяжні екрани AV Screen - сучасне проекційне обладнання, що дозволяє домогтися високої якості зображення. Компанія пропонує інноваційні моделі, виготовлені з матеріалів високої якості, в надійне і зручною для установки конструкції.

Переваги використання натяжних екранів

У порівнянні з рулонними проекційними екранами полотно натяжних моделей надійно кріпиться на спеціальну металеву раму. У такій спосіб досягається максимальний натяг кожного боку. Відомо, що від рівня натягу залежить якість зображуваної проектором картинки. Чим менше сила натягу, тим вище ризик отримати неякісне зображення:
 
• спотворюють картинку хвилі на проекторний полотні;
• поява на полотні ряби, що знижує якість зображуваного.
 
Все це називається проекційними шумами. Вони характерні для рулонних моделей полотен, які кріпляться і, відповідно, натягуються, тільки з нижньої сторони. Натяжні екрани для проекторів використовуються в тому випадку, якщо необхідно домогтися максимальної якості. Це актуально для зображень в якості HD або Full HD.

Натяжні екрани для проекторів AV Screen: основна область використання

Через особливості конструкції даних екранів встановлюється таке обладнання стаціонарно. Модель кріпиться до стіни або стелі для постійного використання в певному приміщенні. Про жодні переміщеннях в інші приміщення або складанні в компактний корпус мови не йде. Іншими словами, обладнання актуально для спеціалізованих демонстраційних приміщень, які використовуються за призначенням.
 
Області застосування даних моделей різноманітні: навчальні кабінети в школах або університетах, кабінети для презентаційної звітності в сучасних офісах, організація домашнього кінотеатру у власній квартирі або частому будинку.

Натяжні екрани AV Screen з двома полотнами

Пропоновані моделі екранного обладнання конструктивно складаються з металевої рами і двох полотен - для зворотної та прямої проекції.
 
Пряма проекція - це найбільш класична установка обладнання, коли проектор монтується безпосередньо перед проекційним полотном. Зворотна проекція дозволяє використовувати проектор поза приміщенням, тобто в спеціальній кімнаті, прихованої від очей глядачів. Переваги зворотної проекції - незалежність від інтенсивності та якості освітлення.
 
Купуйте натяжні екрани AV Screen з двома полотнами за доступною ціною інтернет-магазину LuxPRO. Додатково в комплекті пропонується зручний кейс для зберігання і транспортування обладнання.

У нас Ви зможете замовити Екран AV Screen натяжний на рамі з кейсом і 2-мя полотнами (пр. І обр.) по актуальній ціні в каталозі інтернет магазину музичного обладнання LuxPRO з доставкою в будь-який куточок України. Также, Ви можете порівняти Вбудовувані підсилювачі таких брендів як: Remo, Chauvet, Monacor. Каталог LuxPRO доставить покупцям міст: Одеса, Чернігів, Черкаси, а також в усі регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн