Екрани AV Screen ручний

Не так давно професійні екрани для проекції стали користуватися великою популярністю не тільки в сфері шоу бізнесу, але так само і для роботи в офісних і класних кімнатах. Сьогодні ж вони стали невід'ємною частиною нашого життя, які значно спрощують наше повсякденне робоче життя. Адже, погодьтеся, куди цікавіше слухати будь то викладача або ж доповідача і паралельно дивитися сюжет про доповідь, нехай це навіть будуть інтерактивні діаграми, слайд-шоу, короткометражні фільми і так далі.

Поради щодо підбору екрану

Як вибрати екран для проектора? Це не дуже складно, власне, якщо ви точно знаєте, чого хочете - це значно спрощує завдання вам або ж вашого менеджера. Перше це бажані габарити екрану, на яке ви хочете проектувати зображення. Друге - це вид екрану, який вам необхідний, адже різниця між видами екранів все-таки значна.
 
Якщо говорити про ручні екрани, то ось що можна про них сказати. Вони досить зручні і прості в експлуатації. Якщо ви самі не зможете встановити екран, тоді вам в цьому завжди зможе допомогти наш сервісний центр. У наших майстрів великий досвід в інсталяціях проекторів та екранів в квартирах, офісах, аудиторіях і класних кімнатах. Ми зможемо навчити вас або ваш персонал, як правильно користуватися такими екранами і якщо у вас виникнуть запитання, ви завжди зможете зателефонувати нам, і ми зможемо проконсультувати по всіх виниклих у вас питань.
 
Сучасні ручні екрани, оснащені такими універсальними і дуже важливими характеристиками:
 
1. Подпружиненний екран з механізмом, який блокує самозакриття екрану;
2. Якісне полотно з досить високим ефектом посилення (матовий білий);
3. Легкий в інсталяція.
4. Корпус - метал.
5. Досить широкий спектр використання екранів: в навчальних закладах, офіси, домашні умови.

Інтернет-магазин LuxPRO: вигоди від звернення

Де можна купити екран для проектора? Звернувшись в компанію LuxPRO ви відразу отримуєте унікальну можливість отримання знижки при першій покупці за нашою програмою лояльності. Так само ви зможете вибрати зручну для вас форму оплати і доставки.

Рекомендуємо Вам вибрати і купити Екрани AV Screen ручний за вигідною вартістю в каталозі світлового обладнання LuxPRO з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, знайди аналогові пульти таких брендів як: Sennheiser, Epson, FBT. Магазин https://luxpro.ua/ привезе в міста як: Маріуполь, Луцьк, Мелітополь, а також в будь-які регіони України.