Екран AV Screen мобільний

Екран AV Screen мобільний досить різноманітні і в цьому огляді розповімо про найбільш популярних моделях, які застосовуються під час проведення конференцій, семінарів а також в системі загальноосвітніх установ - мобільний екран. Як правило це модель включає в себе стійку на тринозі та ручної екран, який відкривається за допомогою спеціального механізму.

Як вибрати екран для проектора і де його краще купити?

Відповідь, на перший погляд, здається досить легким, але не ігноруйте важливість правильності підбору такого обладнання. Здається, така деталь як полотно для екрану не має важливого значення, але немає. У компанії AV екран дуже переймаються якістю полотен, які завжди зможуть скоректировать, а то і підсилити ефект від проектора. Найчастіше їх полотна мають білий матовий колір для поліпшення світлопередачі проектора і природно, що б не було зайвих і так заважають нам відблисків.
 
Для початку необхідно відразу визначити для себе якого типу екран ви хочете. Якщо у вас є необхідність у покупці екрану для офісних / класних приміщень і немає можливості придбати такі екрани в усі аудиторії, в яких вони потрібні, можна розглянути варіант мобільно екрану.
 
Що значить мобільний екран? Це екран, який максимально, по можливості, швидко збирається і переноситься або транспортується в інше приміщення або будівля. Вони досить компактні й легкі в експлуатації. Широка стійка металева тринога, яка дозволяє поставити екран буквально в будь-якому приміщенні.

Інтернет-магазин LuxPRO: сервіс і вигоди в покупці

Купити екран для проектора ви зможете звернувшись в компанію LuxPRO. Наші менеджера попередньо дізнавшись у вас всю необхідну інформацію, в максимально короткі терміни підберуть найкращий екран під ваш запит. Якщо знадобиться наш сервісний центр може виїхати безпосередньо до вас для навчання в користуванні таких екранів і покрокової інструкції експлуатації. У разі необережного поводження з екраном може знадобиться консультація або ремонт в сервісному центрі.
 
У нас дуже зручна система оплати, адже з першої покупки ви зможете отримати від нас бонус у вигляді знижки за НАШОЮ програмою лояльності від 5% до 15% знижки. Доставку оформимо в найкоротші терміни, по всій території України.

Ми рекомендуємо Вам замовити Екран AV Screen мобільний за нормальною вартістю в інтернет магазині звукового обладнання LuxPRO з доставкою в будь-який куточок України. Также, знаходьте зенітні прожектори таких брендів як: Pioneer, Bespeco, Cordial. Онлайн каталог ЛюксПро виконає доставку жителям регіонів: Дніпропетровськ, Маріуполь, Житомир, а також в усі регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Розмір видимої області
Формат екрану