Екран AV Screen натяжний на рамі (10 и 12см)

Натяжні екрани AV Screen - сучасне обладнання, що дозволяє відтворювати Проекторні зображення максимально якісно. Компанія випускає десятки оригінальних моделей екранів, які повсюдно встановлюються в офісах, навчальних закладах, з їх допомогою організуються домашні кінотеатри і т.д.

Натяжні екрани AV Screen: особливості застосування

Конструктивно даний екран складається зі спеціальної рами і проекторного полотен, на якому відтворюється зображення. Таким чином, основний спосіб застосування такого екрану - це стаціонарне використання:
 
• натяжна рама стаціонарно встановлюється в приміщенні, кріпиться або на стіну, або на стелю;
• подібні різновиди актуальні для використання в тих приміщеннях, де немає необхідності приховувати наявність проекторного екрану.
 
Тобто приміщення спеціально призначене для проектора, а екранна рама постійно встановлена ​​на стіні.

Переваги натяжних екранів

Як відомо, ступінь екранного натягу безпосередньо впливає на якість відтворюється проектором картинки. Якщо екранне полотно не натягнуто, а просто вертикально спущено без будь-яких кріплень, то така ситуація викликає так звані проекційні шуми - значне спотворення зображення, поява ряби, численних хвиль.
 
Якщо ж екран повністю натягнутий, він ідеально плоский, то не виникає ніяких неприємностей з трансляцією зображення. В такому випадку проектор здатний відображати максимально якісну, точну картинку в HD якості. Таким чином, ключова перевага натяжних екранів AV Screen - це ідеальна площину полотна, що забезпечує максимально якісне зображення.
 
Таким чином, якщо при використанні проекторного обладнання необхідно високоточне відтворення, без натяжної полотна не обійтися. Рулонні моделі не забезпечують подібного ефекту. Навіть при самому міцному кріпленні все одно не досягається абсолютна рівність полотна.
 
Компанія AV Screen пропонує високоякісні, перевірені на досвіді багатьох сучасних користувачів натяжні екрани для проекторів. Вони виготовлені з високоякісних матеріалів, причому якісні матеріали використовуються як для виробництва рами, так і для виготовлення полотна. Основна особливість асортименту - наявність численних моделей різних розмірів.
 
Купуйте натяжні екрани для проекторів AV Screen за демократичною ціною в інтернет-магазині LuxPRO.

У нас Ви можете вибрати і придбати Екран AV Screen натяжний на рамі (10 и 12см) по актуальній ціні в інтернет магазині звукового обладнання ЛюксПро з доставкою в усі регіони України. Также, Ви можете обрати Аксесуари для мікрофона таких брендів як: NGS, Color imagination, MAG. Магазин LuxPRO реалізовує доставку які проживають в регіонах: Кривий Ріг, Хмельницький, Кременчук і в інші регіони України.