Екрани AV Screen моторизований без ДУ

 • Проекційна апаратура - новий науково-технічний прогрес, що дозволяє з більшою ефективністю проводити різні заходи, що вимагають наочності пропонованої інформації. Проектори на сьогоднішній день завоювали авторитетне місце в навчальних закладах, офісах, презентаційних приміщеннях, на виставках мистецтва, в театрах і невеликих камерних кінотеатрах. Така техніка дозволяє дати слухачеві ідеальну картинку, візуалізувати читається матеріал. Як відомо, саме візуальне запам'ятовування відбувається у людини найбільш успішно.
 • Екрани AV Screen моторизований: особливості асортименту

  Однак наявності лише одного якісного проектора, який хай і стоїть солідні гроші, недостатньо. Екран для проектора - не менш важливий атрибут, в комбінації з яким можна отримати картинку найвищої якості.
   
  Наш інтернет-магазин пропонує екрани AV-екран моторизовані без ДУ, зарекомендували себе як одні з кращих проекторних моніторів. Варто по порядку розібратися в назві даної моделі проекторного екрану.
   
  Моторизований - володіє повною автоматикою управління: саме полотно екрану висувається з навісного блоку автоматично за допомогою натискання на спеціальну кнопку. Представлені моделі екранів AV екран поставляються без пульта дистанційного керування. Однак це не є якимось суттєвим мінусом. Головне, якими достоїнствами володіють дані моделі:
   
  • зручна установка і монтаж екранів, яка може проводитися в будь-якому місці і в будь-якому приміщенні навіть з самої нестандартним плануванням;
  • екран для відеопроектора AV Screen - це новітня розробка екранного полотна, яке дає найбільш чітку картинку завдяки специфічно фізичними властивостями: матове покриття викликає найбільш оптимальне дифузне розсіювання світла;
  • асортимент моделей представлений в широкому розмаїтті діагональних варіантів, можна вибрати екран з необхідним для особистих потреб розміром.

  AV екран Екрани: низька ціна і європейська якість

  Наш інтернет-магазин пропонує кожному клієнту можливість купити екран для проектора за вигідною ціною. Довіра наших клієнтів для нас - найголовніше, тому ціна на кожен товар виставляється на мінімальних показниках без будь-яких додаткових накруток.

Доставка по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ , Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань.