Інтернет магазин LuxproСвітлове обладнанняСвітлодіодне LED обладнанняСвітлодіодна LED екрани, підлога, занавеси

Світлодіодна LED екрани, підлога, занавеси

Нещодавно у приміщенні виставкового центру ЕКСПО Плаза в г. Киев була проведена тематична виставка, на якій свою продукцію представили вітчизняні та зарубіжні компанії спеціалізуються на випуску, дистрибуції та продажу світлодіодних виробів. Нас зацікавила в першу чергу компанія, що спеціалізується на випуску світлодіодних екранів, вивісок, рекламних світлодіодних щитів. Сподіваємося незабаром познайомити наших клієнтів з новою бюджетною продукцією з Китаю.

На сьогоднішній день світлодіодний підлогу і LED екрани міцно завоювали ринок шоу бізнесу, не одне грандіозне розважальне шоу не обходиться без цієї продукції! Багато розважальні заклади сьогодні пропонують відвідувачам зануритися в світ світла і ілюзій! Наша компанія, як профільна в області світлодіодних рішень пропонує широкий асортимент даного обладнання.

Світлодіодний підлогу: особливості та призначення

Компанія LuxPRO прагнути запропонувати своїм клієнтам великий асортимент новинок продукції LED статі і LED екранів, які і в подальшому будуть доповнюватися в асортименті компанії. Піксельні стенди і панелі використовуються як рекламні носії, декорації розважальних закладів. Об'ємні букви на пікселях виглядають дуже динамічно і яскраво, що відразу виділяє їх з маси, привертаючи увагу. Якщо Ви хочете вигідно і яскраво відрізнятися серед конкурентів, якщо любите нестандартні унікальні рішення, то RGB LED Pixel - відповідний для Вас вибір!
 
Днями завершилася чергова інсталяція з установки світлодіодного статі розміром 8 метрів на 3 метри, на прогулянковому катері. Ми багато про це інформіпровалі наших читачів і клієнтів на сторінках соціальних мереж https://www.youtube.com/watch?v=dIOQ4W_hBxE. Це дійсно круто! Встановивши в своєму закладі танцпол ви надовго року вирішите питання з світловими ефектами.

Переваги покупки LED статі, екранів, вивісок в інтернет-магазин LuxPRO

Окремо хочемо відзначить недавню новинку яка з'явилася у нас в шоу румі, це світлодіодний підлогу або світлодіодна настінна панель Wizard. Це українська розробка має досить багато версій з кількістю Pixel і з софтом від всесвітньо відомого бренду Madrix. Що хотілося б відзначити, даний світловий підлогу і настінна панель в першу чергу розроблена для танцзале в нічних клубах, ресторанах, оформлення робочого місця ді джея, підсвічування підлоги пі-джейок, особливо актуально це обладнання для стриптиз закладів. На відміну від зарубіжних аналогів дані системи досить бюджетний і мають непогану мобільність в збірці, перенесення тому можуть застосовуватися як стаціонарно так і для прокату. Запрошуємо всіх, кого цікавить дана модель світлодіодного статі або світлодіодним настінної панелі Wizard до нас в офіс. Тих. персонал покаже дану модель в роботі а при необхідності відділ продажів проведе підрахунок необхідної площі, ну а наша програма лояльності зробить ваші покупки ще приємніше!

Пропонуємо Вам підібрати і придбати Світлодіодна LED екрани, підлога, занавеси по виправданій вартості в інтернет магазині світлового обладнання LuxPRO з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, Ви можете знайти Мікшери з підсилювачем таких брендів як: New Light, TAMA, HP. Електронний магазин LuxPRO привозить покупцям в регіонах: Київ, Івано-Франківськ, Павлоград і в інші міста України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Розширення пікселів в панелі
Кількість пікселів в панелі, шт.
Кількість світлодіодів в пікселі, шт.
Мікросхема пікселя
Ступінь захисту
Система управління