Екран AV Screen моторизований з бічними розтяжками з ДУ

Екран AV Screen моторизований з бічними розтяжками з ДУ мають можливість кріплення як до стелі, так і стіні, що дозволяє Вам встановлювати апарат так, як зручно саме Вам. У цьому невеликому огляді ми розповімо Вам про призначення, застосування і дамо рекомендації щодо вибору та встановлення проекційних екранів.

Що таке моторизований екран?

Зазвичай, моторизовані екрани - це екрани рулонної конструкції, таким чином екран намотується на котушку, яка знаходиться в тубусі корпусу екрану.
 
Такі екрани можуть бути з пультом дистанційного керування і без. Все це робиться для більшої зручності в експлуатації даного роду екранів. У будь-якому випадку екрани в комплекті до яких не йде пульт стоять на порядок дешевше, що зазвичай підкуповує покупця. Не переживайте, адже компанія AV екран подбала про своїх покупців, і якщо через рік або два Вам захочеться докупити пульт до такого екрану - вони продаються окремо і дуже недорого коштують.
 
Нові технології дозволяють зробити такі запчастини до екранів, які дозволять працювати механізму максимально безшумно, щоб не заважати Вашому реклаксірующему настрою.
 
Моторизовані екрани компанії AV екрану мають можливість кріплення як до стелі, так і стіні, що дозволяє Вам встановлювати апарат так, як зручно саме Вам. Бажано заздалегідь зателефонувати в компанію LuxPRO і уточнити розміри тубуса, бо нерідко спочатку клієнт вирізає отвір для екрану (тубуса), а потім починає судорожно шукати відповідний екран, в результаті купуючи, що є, а не що хотів. Не допускайте подібних помилок.

Що значить: екран з бічними розтяжками, і навіщо вони потрібні?

Екрани з бічними розтяжками, що ж це? Даного роду екрани зроблені для того що б боки екрану з часом експлуатації не загиналися і «не пішли хвилями». Бічні розтяжки дозволяють рівномірно розтягнути екран так, щоб поверхня проектування була максимально рівною і з часом не псувала свої якості. Таким чином бічні розтяжки значно подовжують «життя» моторизованим екранів, що дозволяє Вам насолоджуватися покупкою довгі роки.
 
Екрани з бічними розтяжками мають різні розміри і дозволу, для більш детальної інформації зверніться в офіс компанії LuxPRO, менеджера Вам все пояснять і допоможуть підібрати підходящий екран.
 
Краще вибирати екрани які мають біло-матову основу, таким чином Ви уникнете небажаних відблисків і спотворень зображення.

Чому вигідно купувати в компанії LuxPRO?

Купуючи моторизований екран з бічними розтяжками і пультом дистанційного керування в нашій компанії, Ви отримуєте якісний сервіс, швидку доставку і зручну систему оплати. Якщо захочете, а хто б не захотів, отримати спец ціну, реєструйтеся у нас на сайті і гарантовано отримуйте бонуси, які дістаються тільки нашим клієнтам.
 
Ми чекаємо ваших дзвінків, а захочете заощадити на телефонній розмові, замовляйте послугу передзвоніть і ми самі Вас наберемо!

У нас Ви можете замовити Екран AV Screen моторизований з бічними розтяжками з ДУ за доступною вартістю в каталозі світлового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою по Україні. Также, замов Куточки для корпусу акустики і кейсів таких брендів як: Color imagination, Osram, QSC. Електронний каталог ЛюксПро виробляє доставку в міста як: Луцьк, Мелітополь, Бердянськ, а також інші міста України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Розмір видимої області