Короткофокусні проектори Panasonic

Короткофокусні проектори Panasonic призначені в першу чергу для установки в навчальних закладах та конференц-залах для презентацій, доповідей, коли необхідно виступає перебувати перед екраном, при цьому не закриваючи проекційне простір вироблене проектором. В даному невеликому огляді ми розповімо, що необхідно знати для підбору і роботи з короткофокусним проектором.

Короткофокусні проектори як зрозуміти що це і де застосовується?

Короткофокусні проектори оснащені линзовой оптичною системою, по суті своїй, вони набагато легше звичайних проекторів і можуть працювати на більш далекій відстані, ніж їх побратими ультра короткофокуснікі.
 
Важливо знати, що працювати з короткофокусним проекторами може аж ніяк не всі екрани, оскільки проектувати промені лягають на екран не рівно і під різними кутами. Відразу скажу, що краще вибирати екран з матовим покриттям і краще відразу подбати про те, що б екран був максимально рівним, будь то розтягнутим бічними розтяжками, що значно допоможе в даному питанні, якщо екран допустимо моторизований і постійно знаходиться в розгорнутому стані. В іншому випадку картинка буде накладатися на екран не чітко.

Наша сучасність вимагає від нас прийняття нових рішень, застосування нових ідей і в цьому нам як не можна краще допоможуть короткофокусні проектори, які з легкістю застосовуються в, наприклад, рекламу магазинів завдяки дзеркально лінзовим моделям, в офісній роботі, в роботі з великими аудиторіями, будь то класні або університетські аудиторії.

Як і де можна купити короткофокусний проектор?

Та дуже просто, звернувшись в компанію LuxPRO! Наші менеджера відповідь вам на всі ваші запитання. У нас дуже гнучка система оплати. Купити короткофокусний проектор в LuxPRO завжди зручно і вигідно, адже у нас, навіть з 1 покупки, діє система лояльності.
 
Так часто цікавить вас Доставка: ми в найкоротші терміни зробимо доставку короткофокусного проектора в будь-яке місто України.
 
Якщо вам знадобиться допомога в інсталяції короткофокусного проектора, наш Сервіс центр завжди вам допоможе, більш того, проконсультує віддалено в разі незрозумілих для вас ситуацій.

Пропонуємо Вам підібрати Короткофокусні проектори Panasonic за доступною ціною в магазині музичних інструментів LuxPRO з доставкою по Україні. Также, подивіться Програмне забезпечення для лазерного шоу таких брендів як: Panasonic, ParkAudio, Free Color. Каталог магазину https://luxpro.ua/ виробляє доставку покупцям в регіонах: Кривий Ріг, Полтава, Івано-Франківськ і в ін. регіони України.

Фільтр