Ультракороткофокусні проектори (с дзеркалом) Panasonic

Навчання в школах і університетах, проведення нарад і бізнес-презентацій вже не представляються можливими без використання інтерактивних дощок і проекторів, які «змушують» ці дошки функціонувати.

Проекція зображень в невеликих аудиторіях і конференц-залах припускають наявність ультракороткофокусного проектора, оснащеного технологією сверхблізкого проектування. Такий пристрій можна встановити на мінімальній відстані від екрану або підняти гранично високо до стелі, що вбереже оратора від променів світла проектора.
 
Купити проектор даного типу можна на luxpro.com.ua. У нашому онлайн-каталозі представлені висококласні пристрою, які забезпечать Вам успішний виступ.

Особливості ультракороткофокусних проекторів

Інтернет-магазин LuxPRO реалізує тільки перевірені моделі мультимедіа проекторів, ціна на які встановлено спираючись на їх функціональні характеристики.
 
Унікальна оптична система розглянутих пристроїв (переважно лінзових-дзеркальна) являє собою об'єктив і спеціальне дзеркало. Луч від проектора не влучає прямо на дошку. Він спрямований на дзеркало, яке відображає світло проектора і вже після направляє його на екран. Завдяки цій системі і можлива мінімізація проекційної відстані.
 
Ультрафокусние проектори дозволяють зробити презентацію досить оригінальною, використавши в якості екрану стіну, стелю і навіть підлогу.
 
Не дивлячись на те, що відстань від проектора до екрану невелика розглядаються пристрої можуть проектувати дольной велике зображення (з діагоналлю 60 - 120).
 
Додатковою перевагою таких проекторів є можливість проведення презентацій в 3D режимі, що особливо актуально для показу архітектурних і дизайн-проектів.

LuxPRO в своєму інтернет-магазині пропонує

Наша компанія відрізняється великою кількістю переваг, які спрямовані на комфортне і професійне обслуговування клієнтів. Серед них варто виділити:
  1. Можливість замовити прилади і пристрої цілодобово.
  2. Наявність «Кнопки зв'язку». Кожен клієнт може скористатися даною послугою для отримання додаткової інформації або консультації.
  3. Крім основних способів оплати LuxPRO пропонує придбати необхідний пристрій, оформивши кредит або сплативши покупку частинами.
  4. Можливість купити проектор досить недорого.
  5. Ви завжди можете простежити за станом замовлення і його місцезнаходженням і бути впевненим, що отримаєте його вчасно.
Ми подбали про те, щоб наші клієнти отримали належне обслуговування.

Пропонуємо підібрати Ультракороткофокусні проектори Panasonic за нормальною вартістю в каталозі інтернет магазину світлового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою в усі регіони України. Также, вибирай Стійки для ноутбука, проектора таких брендів як: Alustage, Neutrik, Apart. Онлайн магазин https://luxpro.ua/ привезе в міста як: Рівне, Бердянськ, Ужгород і в інші міста України.

Немає жодного товару в цьому розділі.