Інсталяційні проектори Panasonic

Що таке інсталяційний проектор? Ніякого чіткого визначення цього формулювання не існує. По суті будь-який з проекторів, можна назвати інсталяційних, якщо його можна встановити на стельовому / настінному кріпленні.

Буває таке, що після інсталяції проектора ви зможете помітити, що йде нечітке проектування картинки або її видозміна, будь то навіть неправильний розмір картинки, тоді цю проблему простіше буде вирішити за рахунок можливості даних проекторів до зміни об'єктива. Таким чином, з ними легко працювати навіть новачкам в інсталяційному справі. Якщо Вам знадобиться допомога, ми завжди готові Вам допомогти. Наш сервісний центр вже не раз виїжджав на інсталяції проекторів і проекційних екранів на дому, в офісах, садках, заміських клубах і так далі.
 
Компанія Panasonic однією з перших виділилася на ринку випустивши широку лінійку інсталяційних професійних проекторів, адже при професійній інсталяції до проекторів висувають специфічні вимоги і не кожен зможе їм відповідати.

Думаю, варто трохи розписати, що означає специфічні вимоги

1. По-перше, це висока яскравість лампи приблизно від 4000 * 5000 Lm і вище, що може забезпечити тільки наявність двох ламп. У компанії Panasonic подбали не тільки про яскравість, але і довгостроковості таких ламп. Звичайно, вічно вона працювати не буде, стандартно не більше 2000тис. годин, якщо експлуатувати її без перерв на відпочинок лампи, а це мінімум 2 години в день, пропрацює і того менше, приблизно 1000тис.часов. Спеціально для цього розробники зробили систему, завдяки якій можна відключати кожну лампу окремо, захищаючи їх від перегріву.
2. По-друге, не забуваємо про необхідність в безперервній роботі даних проекторів, з цього, в проекторах Panasonic було вирішено використовувати металеві мікро-дисплеї DLP, з безпосереднім рідинним охолодженням.
 
Зараз, як ніколи, в інсталяціях, ми часто стикаємося з тим, що у наших клієнтів з'являється необхідність в проектуванні на вигнуті поверхні або створення зображенні з одного або більше частин (див. Рис .: Панорамна проекція з 18 проекторами в музеї). Інсталяційні проектори Panasonic якнайкраще підійдуть для цих цілей. У них є абсолютно унікальна можливість регулювання кольорів при накладанні картинки одна на іншу створюючи тим самим невидимі шви на з'єднанні картинок, вони так само можуть підлаштовуватися під нестандартну поверхню, що дозволяє не порушувати стандартні пропорції вихідного малюнка.

Чому інсталяційний проектор Panasonic придбати краще в luxpro.com.ua

Якщо у вас з'явилося бажання проектор купити, а тим більше інсталяційний проектор і у вас залишилися питання по роботі проекторів, на їхню інсталяції, експлуатації і тд, звертайтеся в компанію LuxPRO, наші менеджера проконсультують та нададуть всю цікаву для вас інформацію. У нас діє система лояльності, що значно полегшить вам покупку інсталяційних проекторів. Без проблем оформимо доставку по всій Україні.

Ми рекомендуємо придбати Інсталяційні проектори Panasonic з актуальної вартості в інтернет магазині звукового обладнання ЛюксПро з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, замов Рухомі LED голови SPOT таких брендів як: NGS, ROCKBAG, ETC. Електронний магазин LuxPRO виробляє доставку клієнтам регіонів: Дніпропетровськ, Миколаїв, Нікополь, а також в усі куточки України.