Офісні проектори Panasonic

У сучасному бізнес світі ми ніяк не зможемо обійтися без офісних проекторів. Вони стали частиною нашого життя, без них не буде розширених презентацій, діаграм, таблиць, проектів, які можна було б показати аудиторії і не займати багато часу на роздруківки таблиць на великих плакатах.

Офісні проектори Panasonic: особливості вибору

 

Сучасні професійні офісні проектори стали настільки універсальні, що з ними можна не тільки працювати, а й відпочивати працюючи, адже завдяки чіткості зображення і яскравості лампи ви спокійно зможете дивитися фільми і розвиваючі програми.
 
Якщо ви зважилися купити офісний проектор, тоді варто відразу для себе визначити, як саме ви його будете інсталювати. Якщо до стелі, такі моделі можуть важити до 10кг, якщо хочете більш мобільну версію, вона не повинна перевищувати вагу 3-6 кг, адже якщо у Вас немає можливості купити проектори в усі аудиторії, тоді цей, нехай і один, проектор повинен бути максимально зручним у транспортуванні.

Переваги вибору проекційного обладнання в LuxPRO

Звернувшись в компанію LuxPRO, ви гарантовано отримаєте повну характеристику цікавлять вас моделей. Наші менеджера, допоможуть вам підібрати, саме той офісний проектор, який підійде індивідуально під ваші запити. Буде чудово якщо при запиті проектора Ви відразу надасте нам інформацію з приводу габаритів приміщення, в якому буде знаходитися проектор, розміри екрану або стіни або будь-який інший поверхні на яку ви хотіли б проектувати зображення. Якщо габарити приміщення будуть менше середніх або зовсім невеликими, тоді доведеться вибирати короткофокусний проектор, для збереження чіткості і «правильності» проектувалося зображення.
 
Наш сервісний центр зможе допомогти Вам у інсталяції офісного проектора, в технічній підтримці в період експлуатації і в гарантійному і пост гарантійному ремонті.
 
Якщо ви живете в Києві і не хочете забирати проектор з офісу, ми завжди зможемо оформити вам доставку кур'єром. Так само ми зможемо відправити товар по Україні завдяки нашій системі доставки. Купити офісний проектор в компанії LuxPRO дуже просто, адже у нас є широкий спектр умов по оплаті. Навіть з першої покупки у нас діє система лояльності, при якій ви зможете отримати від 5 до 15% знижки.

Унікальна можливість придбати Офісні проектори Panasonic за вигідною ціною в онлайн каталозі звукового обладнання ЛюксПро з доставкою по Києву і всій Україні. Также, вибери Блоки живлення для світлового обладнання таких брендів як: Boss, Zildjian, Magnat. Каталог LuxPRO реалізує поставку які проживають в регіонах: Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Чернівці, а також в усі куточки України.