Інсталяційні LCD проектори Panasonic cо змінною оптикою

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує великий асортимент інсталяційних LCD проекторів. Такі проектори незамінні в приміщеннях, які вимагають високого світлового потоку і в освітлених приміщеннях. Тому найчастіше їх використовують в бізнесі, для навчання в школі та інших навчальних закладах.

Інсталяційні LCD проектори: вибір і властивості

Інсталяційні LCD проектори cо змінною оптикою відрізняються можливістю довготривалого проектування. Завдяки наявності декількох ламп (від 2-х до 4-х), економічного режиму і можливості чергування роботи ламп, проектор може працювати, не перериваючись, добу.
 
Проектори даного типу мають істотні переваги: колірний баланс знаходиться на високому рівні; в них відсутній ефект веселки; посилений світловий потік. Всі ці показники забезпечують проектування на високому рівні.
 
При виборі проектора слід врахувати наступні фактори:
 
• рівень освітленості приміщення;
• розмір аудиторії, зали, в якому буде встановлюватися пристрій;
• інтенсивність світлового потоку проектора;
• об'єктиви;
• параметри матриці;
• необхідну якість зображення.
 
Керуючись даними факторами та звіривши їх з технічними характеристиками і описом вподобаного приладу, Ви зможете купити високоякісний проектор.

Чому LuxPRO?

Наші клієнти завжди можуть розраховувати на першокласне обслуговування, яке включає в себе: консультацію при виборі і установці (як онлайн, так і виїзні); доставку; монтажні роботи; настройку проекторів і навчання в експлуатації. Клієнт сам вибирає, якими із запропонованих послуг бажає скористатися, а які опустити.
 
Замовити онлайн вподобане пристрій Ви можете в будь-який час доби на протязі семи днів в тиждень.
 
З нами Ви отримаєте широкі можливості оплати, починаючи оплатою готівкою і через банк і закінчуючи оформленням кредиту і платою частинами. Всі умови детально описані в відведеному розділі.
 
Ми пропонуємо кілька варіантів доставки, серед яких наш клієнт зможе вибрати відповідний для себе. LuxPRO також забезпечує доставку і за кордон. Ціна уточнюється при особистому спілкуванні.
 
Скориставшись кнопкою зв'язку, або залишивши свій телефон в відведеної графі, Ви зможете довідатися про ціни на проектор, отримати додаткову інформацію та консультацію.

У нас Ви можете підібрати і купити Інсталяційні LCD проектори Panasonic по актуальній ціні в магазині музичних інструментів LuxPRO з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, знайди Рухомі голови SPOT таких брендів як: Sennheiser, Shure, Free Color. Магазин LuxPRO виконає поставку покупцям міст: Харків, Одеса, Павлоград, а також в будь-які міста України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Джерело
Розширення
Яскравість лампи
Контрастність
Гарантія