Інсталяційні, високо надійні проектори Panasonic cо змінною оптикою

На прикладі одного запиту клієнта, ми хочемо розповісти про інсталяційних проекторах cо змінною оптикою Panasonic. Питання клієнта звучав так: "Необхідно підсвітити фасад будівлі. Запропонуйте будь ласка як це можна зробити красиво і які можуть бути варіанти."

Розбираючи такий запит, ми зіткнулися з кількома запитаннями. Надалі Вам необхідно буде відповісти на ряд питань, для того що б ми, в свою чергу, максимально правильно змогли підібрати проектор, без уточнення цих питань ми ніяк не зможемо вам допомогти.

1. Що за завдання стоїть перед проектором / світловим приладом?

Це проекція нікого відео на стіну або звичайне підсвічування прожектором, проекція реклами / слайд шоу або ж це більш складна конструкція відео-зображення, така як 3D проекція з анімацією. (Див. Рис в додатку).
 
Якщо ця будівля: габарити, тип фасаду, колір фасаду і бажані розміри проектувати зображення / джерела світла.
 
Пояснюю, якщо будівля забито вікнами / колонами, тоді потрібно розуміти що це за вікна, яке там скло і чи будуть натягувати сітку на всю будівлю для проекції. У разі якщо вся будівля "скляне" - менеджеру варто це знати. Через них буде спотворюватися картинка, а відповідно і ефект від проекції. За вище наведених причин обов'язково потрібно буде фото фасаду.
 
Якщо завдання буде легкою, типу проекції картинки реклами, слайд шоу і тд, тоді тут зможуть наші майстри навчити, власне тут все просто. Це як звичайний проектор, тільки на більш велике полотно.
 
У разі якщо завдання буде в анімації і в габаритності картинки, тоді потрібно буде звертатися в спеціальні фірми, які надають такі послуги як відеоредактура, відеосценарій, синхронізація проекторів бо в даному випадку потрібно буде використовувати від 2 і більше проекторів, а це значно ускладнює завдання. Потрібно буде виконати чимало роботи, що б повністю синхронізувати 2-3 проектора і накласти картинку так, що б не було швів. І природно цьому навчити вашого людини не зможуть, тому занадто об'ємний потік інформації, яку йому потрібно буде засвоїти без спеціального для цього освіти / практики і так далі.
 
Власне сценарії малюються в редакторах, але яка складність даного завдання ми не знаємо і чи зможете ви самостійно з нею повністю розібратися теж не відомо, але ось одина із самих "юзаемих" програм: Pinnacle studio.

2. Звідки йтиме проекція: з вікна будинку навпроти, з вулиці

Проектор які можуть Вам підійти варіюються від 2000,00 до 50000,00 $ (і вище) за інсталяційний проектор cо змінною оптикою. Все залежить від завдання. Якщо ж це будуть прожектора, тоді будемо відштовхуватися від Ваших можливостей і переваг. У разі якщо у вас з'являться питання телефонуйте / пишіть. Система оплати за даною категорією товару: Нал., Б / н з ПДВ і без ПДВ. Якщо вирішите придбати товар у нас, ми надамо індивідуальну знижку.

Ми рекомендуємо замовити Інсталяційні проектори Panasonic cо змінною оптикою за доступною ціною в каталозі світлового обладнання LuxPRO з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, Ви можете замовити мікрофонні стійки таких брендів як: Klotz, Lenovo, Allen & Heath. Онлайн каталог LuxPRO виробляє доставку клієнтам в міста: Маріуполь, Херсон, Кременчук і в усі міста України.