Інтернет магазин LuxproПроекційне обладнанняПроектори PanasonicІнсталяційні проектори Panasonic cо змінною оптикою

Інсталяційні, високо надійні проектори Panasonic cо змінною оптикою

На прикладі одного запиту клієнта, ми хочемо розповісти про інсталяційних проекторах cо змінною оптикою Panasonic. Питання клієнта звучав так: "Необхідно підсвітити фасад будівлі. Запропонуйте будь ласка як це можна зробити красиво і які можуть бути варіанти."

Розбираючи такий запит, ми зіткнулися з кількома запитаннями. Надалі Вам необхідно буде відповісти на ряд питань, для того що б ми, в свою чергу, максимально правильно змогли підібрати проектор, без уточнення цих питань ми ніяк не зможемо вам допомогти.

1. Що за завдання стоїть перед проектором / світловим приладом?

Це проекція нікого відео на стіну або звичайне підсвічування прожектором, проекція реклами / слайд шоу або ж це більш складна конструкція відео-зображення, така як 3D проекція з анімацією. (Див. Рис в додатку).
 
Якщо ця будівля: габарити, тип фасаду, колір фасаду і бажані розміри проектувати зображення / джерела світла.
 
Пояснюю, якщо будівля забито вікнами / колонами, тоді потрібно розуміти що це за вікна, яке там скло і чи будуть натягувати сітку на всю будівлю для проекції. У разі якщо вся будівля "скляне" - менеджеру варто це знати. Через них буде спотворюватися картинка, а відповідно і ефект від проекції. За вище наведених причин обов'язково потрібно буде фото фасаду.
 
Якщо завдання буде легкою, типу проекції картинки реклами, слайд шоу і тд, тоді тут зможуть наші майстри навчити, власне тут все просто. Це як звичайний проектор, тільки на більш велике полотно.
 
У разі якщо завдання буде в анімації і в габаритності картинки, тоді потрібно буде звертатися в спеціальні фірми, які надають такі послуги як відеоредактура, відеосценарій, синхронізація проекторів бо в даному випадку потрібно буде використовувати від 2 і більше проекторів, а це значно ускладнює завдання. Потрібно буде виконати чимало роботи, що б повністю синхронізувати 2-3 проектора і накласти картинку так, що б не було швів. І природно цьому навчити вашого людини не зможуть, тому занадто об'ємний потік інформації, яку йому потрібно буде засвоїти без спеціального для цього освіти / практики і так далі.
 
Власне сценарії малюються в редакторах, але яка складність даного завдання ми не знаємо і чи зможете ви самостійно з нею повністю розібратися теж не відомо, але ось одина із самих "юзаемих" програм: Pinnacle studio.

2. Звідки йтиме проекція: з вікна будинку навпроти, з вулиці

Проектор які можуть Вам підійти варіюються від 2000,00 до 50000,00 $ (і вище) за інсталяційний проектор cо змінною оптикою. Все залежить від завдання. Якщо ж це будуть прожектора, тоді будемо відштовхуватися від Ваших можливостей і переваг. У разі якщо у вас з'являться питання телефонуйте / пишіть. Система оплати за даною категорією товару: Нал., Б / н з ПДВ і без ПДВ. Якщо вирішите придбати товар у нас, ми надамо індивідуальну знижку.

Ми рекомендуємо замовити Інсталяційні проектори Panasonic cо змінною оптикою за доступною ціною в каталозі світлового обладнання LuxPRO з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, Ви можете замовити мікрофонні стійки таких брендів як: Klotz, Lenovo, Allen & Heath. Онлайн каталог LuxPRO виробляє доставку клієнтам в міста: Маріуполь, Херсон, Кременчук і в усі міста України.