Безлампові інсталяційні проектори Panasonic з гібридним LED-лазерним джерелом світла

Безлампові інсталяційні проектори з гібридним LED-лазерним джерелом світла це новинка в серії інсталяційних проекторів, яка дозволить вирішити найсміливіші рішення в створенні сучасного і барвистого зображення. Безламповий інсталяційні проектори з гібридним LED-лазерним джерелом це ноу-хау в проекційному світі!

Інсталяційні проектори Panasonic на LED-лазерному джерелі світла

Інсталяційні проектори з LED-лазерним джерелом світла істотно відрізняються від своїх попередників в першу чергу використовуються світлодіодним джерелом, який за своїми характеристиками нічим не поступається ламповим проекторів а за терміном служби більш ніж в два - три рази перевершує аналоги на лампі. Як правило такі проектори застосовуються для професійних цілей на великих екранах з великими відстанями для проектування і відповідно чудовою яскравістю показу картинки.
 
Перш ніж звернути увагу на той чи інший проектор рекомендуємо вам звернутися безпосередньо до фахівців в даній галузі або підготувати відповіді, які ті зададуть:
 
  • які функції ви хочете, щоб мав проектор? Які завдання він буде виконувати? (Full 3D / Full HD / both), (схеми і таблиці / відео);
  • як і де ви хотіли б його встановити? (Стелю / стіна / столик);
  • проекція буде здійснюватися на екран або стіну, а так само який рівень освітлення в приміщенні?
  • чи є у вас комутація для відеопроекційну обладнання? (Сигнальний кабель і тд.);
  • чи зможете ви встановити все це самостійно або буде потрібно виїзд майстра?

Чому купити інсталяційні проектори краще в інтернет-магазині LuxPRO

Наша компанія не новачок на ринку проекційного обладнання, за плечима відділу продажів і інсталяційного відділу величезна кількість проведеної роботи по підбору, продажу та встановлення відеопроекційну обладнання. Цей безцінний накопичений досвід дозволяє нашим фахівцям кваліфіковано, в стислі терміни в чітко визначений бюджет, виконати будь-яке завдання по забезпеченню проекційним обладнанням будь-конференц зал, кінотеатр, студію або будь-який об'єкт на якому вам буде необхідно обладнання.

Ми пропонуємо вам замовити Безлампові інсталяційні проектори Panasonic по виправданій ціні в онлайн магазині музичного обладнання LuxPRO з доставкою по Україні. Также, поглянь Мікшери з підсилювачем таких брендів як: Light Studio, Mott, Allen & Heath. Каталог магазину ЛюксПро привезе в міста як: Київ, Дніпропетровськ, Луцьк і в усі регіони України.