Кабель DVI-D Single link (18 + 1 контакт)

Кабель DVI-D Single link (18 + 1 контакт) - висококласна передача цифрового сигналу

Кабелі DVI-D Single link призначені для передачі цифрового сигналу з кількістю контактів 18 + 1. Провід використовується для стикування джерела сигналу, особливо для підключення комп'ютерних відеокарт і приймача. Цифровий сигнал забезпечує підтримку якісного зображення, ніж у аналогового сигналу. Спочатку відеокарта виконує генерацію цифрового відеозображення, яке згодом перетвориться в аналогову форму на виході VGA кабелю.
 
Далі аналоговий сигнал передається в монітор, де знову перетворюється в цифровий формат. Інтерфейс усуває необхідність перетворення в аналогову форму і покращує якість зв'язку джерела і дисплея. Кабелі забезпечують додаткову смугу пропускання сигналу для отримання максимальної точності і якісного вирішення. Передача цифрового сигналу ведеться на відстані до 20 метрів.

Технічні характеристики кабелів DVI-D Single Link

• підключення по DVI-D виключає необхідність аналогового перетворення сигналу, забезпечуючи бездоганну якість зображення;
• підтримка HDCP;
• дозволу до 1920x1200 60 Гц, 1080p 60 Гц;
• використовується для передачі тільки цифрових сигналів.

Кабель DVI-D Single link (18 + 1 контакт): купити в Києві і Україні

Інтернет-магазин LuxPRO поповнив каталог оригінальними аксесуарами для підключення аудіо- та відеосистем. Чому нас вибирають покупці зі всієї України:
 
1. Фірмове якість продукції. Доступна гарантія від офіційного виробника.
2. Помірні ціни. Слідкуйте за регулярними акціями та спеціальними пропозиціями на нашому сайті.
3. Розширений асортимент. Підберіть модель з урахуванням індивідуальних вимог.
4. Оперативність в обробці замовлення. Доставка товару по всій Україні в стислі терміни.

Рекомендуємо замовити Кабель DVI-D Single link (18 + 1 контакт) по виправданій ціні в каталозі інтернет магазину звукового обладнання ЛюксПро з доставкою по Україні. Также, замовте дзеркальні кулі таких брендів як: Shure, Zildjian, Soundcraft. Каталог магазину LuxPRO виконає поставку покупцям в містах: Запоріжжя, Миколаїв, Кропивницький, а також ін. регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн