Кабель HDMI - HDMI

 Кабель HDMI - оптичний інтерфейс для передачі високоякісного сигналу

Придбання спеціального HDMI кабелю - надійне рішення для дому та офісу. Такий провід використовується для стаціонарної установку приладів з підтримкою високочастотного сигналу. За допомогою такого інтерфейсу можливо забезпечити якісний цифровий і звуковий сигнал для підключення аудіо системи, ТВ, ігрових консолей, комп'ютерного обладнання та інших пристроїв. HDMI кабель сьогодні повсюдно використовується у побутовій та професійній практиці, адже з його допомогою можливо створити дозвіл в режимі 4 К, HD і інші широкопрофільні формати.
 
У каталозі інтернет-магазину LuxPRO представлені популярні моделі HDMI кабелів брендів Procab, Vega, Kramer та інших.

Принцип роботи HDMI кабелю

1. Висока якість передачі сигналу. Він здатний передавати дозволу до 4K при 60 Гц 4: 4: 4 з пропускною здатністю 18 Гбіт / с по оптоволокну, виключаючи можливість електронних перешкод.
2. Легкість в налаштуванні. Взаємозамінні роз'єми дозволяють легко від'єднувати і знову підключати роз'єми. Таким чином, кабель можна прокладати через отвори і прямі трубки діаметром до 25 мм.
3. Високий ступінь захисту. Роз'єми HDMI визнані найбільш безпечними з точки зору захисту від піратства. Персональні дані захищені зашифровані кодом від несанкціонованого доступу.
4. Довговічність. Кабель може передавати сигнал до 1080i або 720p. Крім чудової передачі сигналу провід також надзвичайно міцний і довговічний. Кабель триває довгий час завдяки гарній кабельної оболонці.
5. Максимальна продуктивність. Комбінація позолочених контактів, безкисневих мідних жил і потрійного екранування гарантує стабільність в роботі.

Купити HDMI кабель в Києві і Україні

В каталозі LuxPRO представлений каталог HDMI кабелів в понад 50 різних найменуваннях. Які переваги доступні для наших покупців:
 
• приємні ціни і постійні акції. Робіть замовлення онлайн з максимальною економією і отримуйте продукцію фірмового класу;
• швидка доставка. Наші менеджери допоможуть оперативно обробити і доставити замовлення. Індивідуальний підхід гарантований;
• широкий асортимент. Ми регулярно оновлюємо асортимент актуальними моделями обладнання та аксесуарів для фахівців своєї сфери.

Рекомендуємо вибрати Кабель HDMI - HDMI за вигідною вартістю в каталозі музичних інструментів ЛюксПро з доставкою по Києву і всій Україні. Также, подивися Центральні і BEAM-лазери таких брендів як: Acer, Chauvet, QSC. Електронний магазин ЛюксПро виконає доставку які проживають в регіонах: Дніпропетровськ, Чернівці, Біла Церква і в інші міста України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Країна - виробник
Колір
Тип роз'єму
Гарантія