Перехідний кабель HDMI-DVI

Перехідний кабель HDMI-DVI призначений для підключення і з'єднання між собою приймачів і джерел цифрового сигналу, які не обладнані одночасно роз'ємами DVI і HDMI. У разі якщо вам потрібно підключити до ноутбука з роз'ємом HDMI монітор, телевізор або проектор з роз'ємом DVI або ж навпаки, якщо телевізор з роз'ємом HDMI підключається до програвачі відео, то використовуючи перехідною кабель Kramer ви отримаєте відмінну високочастотну провідність сигналу без втрати якості зображення. При цьому додатково доведеться Аудіокабелем для передачі звукового сигналу, так як на відміну від HDMI, кабель з роз'ємом DVI передає лише цифровий відеосигнал.
 
Роз'єми кабелю Kramer мають золоте покриття для найкращої передачі сигналу, а екранування захищає сигнал від впливу електромагнітного випромінювання. На кабель додатково можна закріпити ферритові кільце на початку і кінці, що дозволяє захистити сигнал від перешкод в місцях з підвищеним рівнем електромагнітного випромінювання.
 
В асортименті Крамер є вибір з 7 варіантів довжини перехідного кабелю для забезпечення вимог по підключення на відстані до 15 метрів.
 
Замовлення і покупку кабелю Kramer ви можете оформити через сайт 24 години 7 днів на тиждень або зателефонувавши нашим менеджерам в робочий час. Оплату можна провести зручним для вас способом, доставку ми можемо здійснити на вашу адресу, або ви можете приїхати і забрати свій товар з офісу самовивозом. Для економії ваших коштів пропонуємо ознайомитися з нашою програмою лояльності.
 
Отже, якщо ви хочете купити кабель Kramer або інше обладнання, представлене в нашому асортименті, запрошуємо в наш магазин. Ми завжди готові нашим клієнтам запропонувати найкращі варіанти техніки від світового лідера індустрії, компані Крамер.

Даруємо можливість підібрати Перехідний кабель HDMI-DVI за нормальною ціною в онлайн каталозі звукового обладнання LuxPRO з доставкою по Києву і всій Україні. Также, Ви можете порівняти Шоу-лазери ILS таких брендів як: Proel, QUIK LOK, Showtec. Онлайн магазин https://luxpro.ua/ доставить жителям міст: Маріуполь, Херсон, Чернівці, а також інші регіони України.

Фільтр
Виробник
Вартість
  •  —  грн
Колір
Довжина кабелю
Тип роз'єму