Кабелі DVI

Кабель DVI від Kramer - це стандартні кабель Digital Visual Interface для передачі цифрового відеосигналу на пристрої відображення, а саме проектори, телевізори та рідкокристалічні монітори. Кабель має два основних типи роз'ємів, це 18 + 1 (Single link) і 24 + 1 (Dual link). Розрізняються вони по пропускній здатності з можливістю отримання сигналу максимального дозволу. Кабель Single link одноканальний, його конструкція використовуючи чотири кручених пари проводів дає можливість передачі сигналу на піксель 24 біта. Максимальна роздільна здатність зображення при такій передачі сигналу досягає 1920х1200 при 60 Гц або 1920х1080 при 75 Гц. Кабель Dual link двоканальний і використовується для передачі сигналу на великі рідкокристалічні монітори, телевізори з діагоналлю від 30 дюймів і відеопроектори. Дозвіл екрану з Dual link досягає 2560х1600 і 2048х1536, тому для моніторів з максимальною роздільною здатністю 1280х1024 немає сенсу використовувати дорожчий кабель і досить застосовувати Single link.

 

Крім того кабель випускається в трьох видах виконання, DVI-A призначений тільки для аналогової передачі сигналу, DVI-I з передачею як аналогового так і цифрового сигналу, DVI-D тільки для передачі цифрового сигналу. Відкрите і з роз'ємом DVI-A не можуть підключаться через кабель з роз'ємом DVI-D, але DVI-I має бути підключати до моніторів з роз'ємом DVI-D.
 
До особливостей кабелю DVI також відноситься допустима максимальна довжина кабелю, що обмежена здатністю передачі сигналу без спотворення. Так DVI кабель Крамер випускається з максимальною допустимою довжиною 19,5 м, але передачу сигналу можна збільшити на більшу відстань використовуючи підсилювач сигналу. Завдяки підсилювача Kramer передачу можна здійснити на відстань до 60 метрів.
Також всі роз'єми DVI обладнуються спеціальними гвинтовими зажимами для надійної фіксації до гнізда гвинтами, що забезпечує відсутність перешкод таких як мерехтіння і поява червоних точок на зображенні.
Через наш сайт ви можете оформити замовлення в будь-який зручний для вас час, або зв'язатися з нашим менеджером в будні дні з 10:00 до 19:00. Оплата проводиться будь-яким зручним для вас способом, при цьому для постійних клієнтів діє система знижок 5, 10 і 15%. Компанія здійснює доставку в вказану адресу або ви можете забрати товар самовивозом з нашого офісу.

Даруємо можливість вибрати і купити Кабелі DVI по виправданій ціні в онлайн каталозі звукового обладнання ЛюксПро з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, Ви можете купити Периферія для мікшерів таких брендів як: New Light, Audio-Technica, UDG. Електронний каталог LuxPRO реалізовує доставку клієнтам міст: Харків, Житомир, Нікополь, а також в усі регіони України.