Кабель HDMI плоский c Ethernet (v 1.4)

Плоский HDMI кабель - високоякісна установка і передача сигналу

HDMI кабель з плоским перетином - оптимальне рішення для віддаленого підключення і передачі пристроїв. За допомогою такого інтерфейсу можливо забезпечити якісний цифровий і звуковий сигнал для підключення аудіо системи, ТВ, ігрових консолей, комп'ютерного обладнання та інших пристроїв. HDMI кабель сьогодні повсюдно використовується у побутовій та професійній практиці, адже з його допомогою можливо створити дозвіл в режимі 4 К, HD і інші широкопрофільні формати.
 
HDMI кабель з підтримкою Ethernet передбачений для установки і передачі сигналу на довшу дистанцію, ніж стандартні версії. Маршрути ведуться через стіну, під килимом, навколо кутів і за аудіосистемою, домашнім кінотеатром. Плоска форма дроти візуально робить його непомітним і зручнішим для проведення на відкритій площі. Кабелі цієї серії дозволяють передавати сигнали з дозволом до 1080p 60 Гц на пристойному відстані. У каталозі інтернет-магазину LuxPRO представлені популярні моделі плоских HDMI кабелів від бренду Kramer.

Технічні особливості плоского HDMI кабелю

1. Висока якість передачі сигналу. Він здатний передавати дозволу до 4K при 60 Гц з широкою смугою пропускання по оптоволокну, виключаючи можливість електронних перешкод. HDMI здатні нести дуже високу пропускну здатність сигналів, в тому числі понад 1080 довші, ніж звичайні конструкції, без погіршення сигналу.
2. Надійність - кабель має гнучку, плоску, структуровану форму, тому зменшується кількість перехресних перешкод і перешкод, ніж у традиційних круглих HDMI кабелів.
3. Високий ступінь захисту. Роз'єми HDMI визнані найбільш безпечними з точки зору захисту від піратства. Персональні дані захищені зашифровані кодом від несанкціонованого доступу.
4. Позолочені роз'єми здатні протистояти корозії, скоротити опір і пропонують найкраще поєднання.

Купити плоский HDMI кабель в Києві і Україні

В каталозі LuxPRO представлений каталог оригінальних HDMI кабелів від американського бренду Крамер. Які переваги доступні для наших покупців:
 
• приємні ціни і постійні акції. Робіть замовлення онлайн з максимальною економією і отримуйте продукцію фірмового класу;
• швидка доставка. Наші менеджери допоможуть оперативно обробити і доставити замовлення. Індивідуальний підхід гарантований;
• широкий асортимент. Ми регулярно оновлюємо асортимент актуальними моделями обладнання та аксесуарів для фахівців своєї сфери.

Ми пропонуємо вам підібрати і купити Кабель HDMI плоский c Ethernet (v 1.4) за вигідною ціною в онлайн каталозі звукового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою в усі регіони України. Также, вибери Слідкуючі прожектори таких брендів як: Klipsch, Adeo, City Light. Магазин https://luxpro.ua/ виконує доставку покупцям міст: Миколаїв, Вінниця, Кременчук, а також в будь-які міста України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Тип роз'єму
Гарантія