Профільні прожектори

Якісне театральне освітлення - одне з найбільш затребуваних в сучасному світі. Освітлення для театру повинно враховувати всю специфіку того, що відбувається на сцені - безліч декорацій, постійно мінливі сцени, рухливість акторів і т.д. Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент світлової техніки для сучасних театральних постановок.

Профільний прожектор: основні особливості

Вимоги до сценічного обладнання були завжди на високому рівні, тому що кожному театральному художнику хочеться домогтися максимуму з конкретної театральної постановки. Одна з головних вимог до світлового обладнання такого типу - це його компактність, щоб можна було максимально непомітно і комфортно розмістити модель на сцені. Також прожектор повинен бути оснащений спеціально лінзою PC, вміти змінювати свій діаметр, форму променя (тобто свій профіль), при цьому ступінь освітленості змінюватися не повинна.
 
Профільні прожектори стали інноваційною розробкою інженерів освітлювальної техніки. Моделі дозволили театральним постановникам працювати в більш комфортних умовах. Цікава оптична система таких прожекторів. У загальних випадках вона створює довільний промінь світла (тобто промінь довільної форми). Для цього використовуються спеціальні пристосування, які поміщаються в фокальную область прожектора.
 
Найчастіше такі чіткі промені використовуються в наступних випадках:
  • для підсвічування якогось певного декораційного об'єкта;
  • для проектування на театральній сцені якогось одного статичного зображення.
При цьому променеві профілі формуються в різних варіантах: це і ірисова діафрагма, і металевий трафарет, і набір з лезових заслінок. В цілому, в сучасних театральних постановках багато фахівців з висвітлення застосовують комбінацію відразу кількох способів освітлення.

Профільні прожектори в інтернет-магазині LuxPRO

Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент високоякісної освітлювальної техніки для театральної сцени. Ми пропонуємо профільні прожектори від брендів ETC, DTC і інших європейських виробників. Замовити профільний прожектор можна з доставкою в будь-яке місто України - швидкої і своєчасної. Оплата замовленої продукції здійснюється за бажанням клієнта - готівковим розрахунком при отриманні або в форматі передоплати (переказом коштів на банківську карту).

 

У нас Ви можете вибрати і придбати Профільні прожектори за нормальною ціною в інтернет каталозі музичних інструментів https://luxpro.ua/ з доставкою по Києву і всій Україні. Также, вибирайте Реки таких брендів як: Optoma, IBANEZ, Uniview. Інтернет магазин LuxPRO виробляє доставку клієнтам регіонів: Запоріжжя, Миколаїв, Полтава і в ін. міста України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн