Рупорний гучномовець OSP108
Рупорний гучномовець OSP108
Гучномовець призначений для безперервної цілодобової експлуатації на відкритому повітрі за умови впливу атмосферних опадів та сонячної радіації. OSP180 – це двосмугова акустична система. Вбудований кросовер служить для поділу сигналу на частотні смуги, що подаються відповідно на ВЧ та НЧ голівку.
Характеристики:
- номінальна потужність: 150 Вт;
- програмна потужність: 300Вт;
- частотний діапазон: 180-18000 Гц;
- максимальний звуковий тиск: 126 дБ;
- опір: 8 Ом;
- чутливість: 105 дБ (1 Вт, 1 м) у діапазоні 200-4000 Гц;
- кут спрямованості: 60 ° конічний;
- НЧ динамік: 8" dia Eminence;
- ВЧ динамік: 1" dia Lavoce Italiana;
- вбудований кросовер;
- підключення: 2-х провідний кабель;
- кріплення: П-подібний металевий кронштейн;
- колір червоний;
- ступінь захисту: IP66;
- габарити: d=505 мм; глибина 300 мм;
- вага: 12 кг.
| Країна виробник: | Україна |
| Динаміки (конфігурація) : | 1 x 8" |
| Рейтинг потужності : | 101-200 Вт, 201-400 Вт |
| Категорія : | Гучномовець |
| Матеріал корпуса: | Алюмінієвий корпус |
| Колір: | Червоний |
| Ступінь захисту: | IP66 |
| Застосування: | Для оповіщення |
| Макс. вхідний опір: | 8 Ом |
| Мін. частота відтворення: | 55 Гц і вище |
| Макс. частота відтворення: | 18 - 19,9 кГц |
| Площа озвучування: | Невеликі приміщення |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >15 кг |
- INTER-Mдо порівняння у списку порівняння
11 926грн В наявності - INTER-Mдо порівняння у списку порівняння
11 214грн В наявності
Monacor Iдо порівняння у списку порівнянняНемає в наявності
-
16.02.2026
Рупорна акустична система це спеціалізоване звукове рішення, призначене для забезпечення високого звукового тиску на великих відстанях із мінімальними втратами сигналу. Основна перевага рупорних систем полягає у конструкції, яка дозволяє ефективно фокусувати звук, підвищуючи його дальність та чіткість, що є критично важливим для великих відкритих чи зашумлених просторів. Такі системи широко застосовуються на концертних майданчиках, спортивних аренах, фестивалях, громадських зібраннях та інших подіях, де важлива потужність звуку, оптимальне покриття та рівномірне звучання. Рупорні акустичні системи відрізняються потужністю, якістю складових та можливістю інтеграції з професійним аудіообладнанням. У каталозі LuxPRO.ua представлені потужні та надійні рупорні акустичні моделі, що підійдуть для різних задач від локальних інсталяцій до масштабних концертних систем. Незалежно від завдань, ці системи забезпечують стабільне, чітке звучання з високим рівнем звукового тиску, що дозволяє створювати ефективні професійні звукові рішення в будь-яких умовах.
-
17.02.2023
Озвучування різних типів приміщень в Україні - пріоритетний напрямок діяльності нашої компанії. Багаторічний досвід роботи в даній сфері дозволяє нам знаходити надійні і якісні інсталяційні рішення для будь-якого бару, ресторану, кафе, конференц-зали та багатьох інших будівель громадського та приватного призначення. В даному огляді ми розповімо про акустичних системах Hi-Fi і Hi-End в ролі фонового оповіщення, озвучування за допомогою трансляційній акустики, аварійні системи оповіщення. Але все ж рекомендуємо при покупці і установці даного обладнання, звернутися до наших фахівців, які абсолютно безкоштовно проведуть консультацію поїх підбору а при необхідності і установку всього комплексу систем фонового озвучування.
-
21.10.2022
Системи фонового звуку, як і системи оповіщення, останнім часом набули стрімкого поширення. Погодьтесь, зараз навіть біля мобільної кав'ярні ми можемо чути приємну музику і цим само умовно відгороджуємось від ранкового натовпу, що стрімголов поспішає зайнятись своєю щоденною рутинною роботою. І справа тут не в каві. Справа в звуковому оформленні.
ТОП-категорії:
- Рупорна акустична система
- Настінна трансляционная акустика і рупорні системи оповіщення
- Рупорна акустична система для вулиці



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)









































