Трансляційна акустика і рупорні системи оповіщення

Трансляційна акустика представлена на нашому сайті різних типів, потужності і типу експлуатації і як правило призначається для масового оповіщення населення на промислових об'єктах, торгових площах, навчальних закладах, під час проведення заходів з масовим скупченням людей.

Асортимент інтернет магазину luxpro.com.ua

Отже, Ви задалися питанням рупорний гучномовець купити? Що ж Ви зустрінете у нас на сайті:
 
  • індустріальний рупор;
  • вибухозахищений гучномовець;
  • без драйвера;
  • звичайний.
Наша компанія запропонує Вам саме ту акустичну систему в якій високоякісні деталі забезпечують екстремально високі рівні потужності та чудову чистоту відтворення. Точне узгодження підсилювача і динаміків, заводська настройка DSP, унікальні рішення з tri-ampingo'ом дають користувачеві небувале якість звучання і простоту у використанні.

Які бренди пропонуються

1. Професійні рупорні гучномовці а саме наші моделі BOSCH просувають звучання на новий рівень - середньо частотний динамік дозволяє в рази підвищити тиск і розбірливість в критичному діапазоні частот.
 
2. Рупорні гучномовці Apart можуть озвучувати навіть величезні площі. Завдяки широкому куту дисперсії і високому звуковому тиску, прекрасно працюють навіть при високому рівні шуму. Акустику Apart можна використовувати для будь-яких музичних інсталяцій, високоякісне відтворення мови та музики - гарантовано. Рупорні гучномовці Apart захищені від корозії і працюють навіть в екстремальних погодних умовах.
 
3. Бренд BIG це бюджетний сегмент, укоторого пропонує точні копії відомих брендів в трансляційній акустиці.
 
Трансляційна акустика завжди є в наявності в будь-якій кількості, ми працюємо на пряму з виробництвом. Рупорні гучномовці - це замкнутий виробничий цикл, який починається з отримання сировини у вигляді феромагнітного порошку і закінчуючи упаковкою готового виробу.
 
Важливо! Оплату за замовлений товар ви можете здійснити зручним для вас способом, так само зверніть увагу на нашу програму лояльності. Купуючи у нас рупорні гучномовці ми зможемо здійснити ДОСТАВКУ будь-яким зручним для вас перевізником, компанія LuxPRO працює по всій Україні. Приємних покупок!

Пропонуємо замовити Рупорні системи оповіщення за кращою вартістю в магазині світлового обладнання LuxPRO з доставкою в будь-який куточок України. Также, замовляйте світлофільтри таких брендів як: ROXTONE, iTC audio, STAGG. Інтернет каталог LuxPRO реалізує поставку в міста як: Маріуполь, Черкаси, Житомир і в будь-який куточок України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Формат акустики
Мін. частота відтворення