Галогенні лампи

21 століття ознаменоване виходом широко спектра світлодіодних джерел освітлення, але як би не було їх багато за кольором і яскравості, актуально і понині галогенні лампи, у вигляді лампочки-пальчика, у відбивачі і без відбивача. Чому запитаєте ви? Галогенні джерела світла широко застосовуються в шоу техніці, напр. дискотечному освітленні, кіно і фото студіях, в медичних цілях. Світло вироблений галогенною лампою м'який і володіємо певними світловими якостями, які повторити не в змозі світлодіоди. Тому не дивлячись на малий ресурс роботи а в середньому він становить 50 - 80 годин даний вид товару затребуваний і необхідний і понині.

 

Галогенні лампи: види і призначення

Галогенні лампи від компанії LuxPRO це найбільш затребувані товари в шоу індустрії, які застосовуються для освітлення танцзале, архітектурного підсвічування та ін. Цілей.
 
У великому асортименті у нас в магазині ви знайдете необхідне джерело світла європейських і азіатських брендів:
  • лампа у вигляді пальчика і з відбивачем;
  • лампа-фара (не плутати автомобільна фара);
  • ультрафіолетова;
  • металлогалоідний або металогологеновая;
  • стробоскопическая.
У нашому шоу румі завжди можна купити найбільш популярні моделі ламп а при замовленні через інтернет магазин цілодобово ви зможете замовити онлайн необхідну лампу не тільки бюджетних марок але і світових виробників. Ну а яку модель взяти, оригінальну торгової марки Osram або копію BIG - все буде залежати від бюджету, який ви готові витратити і особистих уподобань. І ті й ін. Перевірені на якість. На німецькі товари Osram ми пропонуємо спеціальну антикризову ціну.

Галогенні лампи від інтернет магазину luxpro.com.ua - наші поради

Окремо хочемо зупинитися на питанні вибору і підбору ламп:
  1. Якщо ви не знаєте який джерело світла стоїть біля вас у тому чи іншому приладі, вам необхідно по-перше з'ясувати модель світлового приладу або обладнання в якому вона встановлена.
  2. Ви завжди можете розраховувати на технічну підтримку від нашого сервісного центру, як просто отримавши онлайн-консультацію по телефону так і оформивши замовлення на приїзд нашого майстра до себе на діагностику.
  3. Відправивши нам письмовий запит поштою або зв'язавшись з нашим відділом по роботі з клієнтам по телефону, скайпу, або просто приїхавши в наш офіс.
Для правильного підбору тієї чи іншої галогенною лампи, ви повинні також знати на якій потужності розрахований ваш апарат. Це може бути: 25W, 50W, 100W, 150W, 230W, 300W, 400W, 500W і 1000W. А також на яку мережу: 6V, 12V, 15V, 24V, 120V, 230V і на який цоколь. Як бачите питання досить непросте на перший погляд. Але в будь-якому випадку, персонал компанії LuxPRO допоможе вирішити Вашу проблему найкращим способом. Ну а все товари від торгової марки LuxPRO - це вже давно перевірено нашими клієнтами гарна якість за прийнятну ціну!

Рекомендуємо вибрати і придбати Галогенні лампи по виправданій ціні в онлайн каталозі світлового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою в будь-який куточок України. Также, подивися Світлодіодні LED диско кулі таких брендів як: BIG, Proel, JBL. Онлайн каталог https://luxpro.ua/ виробляє доставку клієнтам регіонів: Кривий Ріг, Мелітополь, Кам`янець-Подільський, а також ін. регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн