Чохли для барабанів, тарілок і стійок

Багатьом помилково здається, що барабанна установка не потребує спеціального зберіганні. Це далеко не так. Цей музичний інструмент, як і будь-який інший, схильний до забруднень, пошкоджень, на нього теж згубно впливає підвищена вологість.

Як зберігати барабанну установку

Барабанна установка - це той комплекс інструментів, який не так вже просто запаковувати в кейси та чохли. По-перше, вона складається з безлічі частин: бочки, тарілки, тами і багато іншого доведеться пакувати окремо. По-друге, габарити досить масивні, поетом впоратися із завданням не так просто. Але це більше міра для транспортування, так як перевозити установку з місця на місце без захисту ніяк не можна.
 
До основних правил зберігання та захисту можна віднести:
 
• ретельну упаковку для подальшого транспортування: можна придбати такі комплекти, до складу яких входять всі необхідні за розміром і діаметру чохли;
• для зберігання в домашніх умовах розроблена спеціальна накидка, так як постійно розбирати установку і запаковувати всі її деталі окремо незручно;
• виготовляються навіть спеціальні кейси, призначені для зберігання і транспортування стійок.
 
Ніяких складнощів у музикантів не виникає. Всі представлені моделі підходять по діаметру і розмірами, вони не завдають шкоди інструментам. Правильне зберігання - це запорука довгого життя установки. Оберігайте барабани і тарілки від механічних пошкоджень і забруднень.

Вибирайте якісні моделі

На чохлах для музичних інструментів краще не економити - це ті деталі, які будуть служити надійним захистом. Зовні вони виконані з міцного вологостійкого матеріалу, що дозволяє не переживати через стан установки. Внутрішня поверхня обшита м'якою тканиною, що запобігає появі подряпин і пошкоджень.
 
Зовні розташована надійна блискавка - вона забезпечить додатковий захист. Вона добре фіксується, що не з'їжджає під час транспортування. Також на моделях обов'язково є спеціальна ручка, завдяки якій їх можна переносити на необхідну відстань.
 
Зовні є бічний кишеню, в якому можна зберігати додаткові аксесуари - наприклад, палички, або листи з партіями. Такі чохли вас не розчарують: з ними ваші музичні інструменти завжди будуть в цілості й схоронності.

Пропонуємо Вам підібрати Чохли для барабанів, тарілок і стійок за кращою вартістю в каталозі світлового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою по Києву. Также, дивіться Центральні і BEAM-лазери таких брендів як: MAG, PROLUM, UDG. Електронний каталог ЛюксПро реалізує доставку покупцям міст: Одеса, Вінниця, Дніпродзержинськ і в ін. регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Гарантія