Акустичний поролон, пластазот

Якісна та продуктивна робота в напрямку створення музичних шедеврів залежить від багатьох факторів. Звичайно ж, наявність високоякісних сучасних акустичних систем в більшою мірою визначає успіх роботи музиканта, звукорежисера і т.д. Однак від маленьких і, здавалося б, з першого погляду незначних нюансів також залежить успіх продуктивної та успішної роботи. Інтернет-магазин LuxPro забезпечує найширшим асортиментом не тільки якісної апаратури, але і всіляких пристосувань і матеріалів для ідеального зберігання, транспортування акустичної апаратури.

Поролон і пластазот для акустики: основні особливості захисту сучасних систем

Використання в професійної музичної діяльності поролону і пластазот обумовлюється феноменальними звукоізоляційні та захисними від безлічі факторів властивостями даного матеріалу. Основний напрямок використання акустичного поролону і пластазот - це обладнання даним матеріалом кейсів, де зберігається акустична система. Також пластазот або поролоном для акустики можуть обладнуватися динаміки і колонки. Купити акустичний поролон для колонок - ідеальний варіант забезпечення якості звуку і збереження апаратури.
 
Серед основних технічних властивостей і характеристик даних матеріалів можна виділити наступні позиції:
 
• ідеальні шумоізоляційні характеристики: поролон і пластазот максимально поглинає шум;
• дані матеріали мають так званими «дихаючими» властивостями: в разі спеки колонки всередині кейса НЕ будуть пітніти;
• матеріали, представлені в асортименті, мають виняткові екологічними властивостями: вони не токсичні, не викликають алергії і інших захворювань.

Акустичний поролон і пластазот: ідеальний варіант покупки в LuxPro

Інтернет-магазин LuxPro намагається забезпечити своїх клієнтів найширшим асортиментом допоміжних матеріалів, які підвищують безпеку транспортування і зберігання сучасних акустичних систем. Ви можете замовити необхідні матеріали за допомогою спеціальної форми на сайті або ж зв'язатися з нашими фахівцями і проконсультуватися з усіх питань. Ціна на товари відрізняється максимальною демократичністю - без будь-яких накруток.

Ми рекомендуємо Вам вибрати і замовити Акустичний поролон, пластазот з актуальної вартості в онлайн магазині звукового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою по Києву і всій Україні. Также, вибирай світлофільтри таких брендів як: Emiter-S, Athletic, Chauvet. Онлайн магазин ЛюксПро виробляє доставку які проживають в регіонах: Полтава, Біла Церква, Бердянськ, а також ін. куточки України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн