Мотори, Крокові двигуни

Кроковий двигун давно застосовуються в різноманітних пристроях світлового шоу обладнання. Крокові двигуни можна зустріти в лазерному шоу обладнанні, в рухомих головах, світлових сканерах, дискотечних приладах а також в різноманітному промисловому та спеціальному обладнанні. В даний час випускаються безліч різних типів крокових двигунів. Для правильного вибору крокової двигуна необхідно вибрати схему драйвера та алгоритм його роботи, який часто визначається програмою мікроконтролера.

 

 

Що таке кроковий двигун? Кроковий двигун - це електромеханічний пристрій, що перетворює електричні імпульси в механічні переміщення.

 

 Чим же хороший кроковий двигун?

 

  1.  Кут повороту ротора визначається числом імпульсів, які подаються на обмотки
  2. Двигун забезпечує повний момент в режимі (stop).
  3. Дає можливість швидкого старту
  4. Може повертати ротор в один крок (один крок дорівнює 0,1мм)
  5. Швидкої зупинки, рух вліво та вправо
  6. Висока надійність, пов'язана з відсутністю щіток, термін служби крокової двигуна дуже великий він визначається терміном служби підшипників.

 

Види крокових двигунів

Існують три основні типи крокових двигунів:

  • Двигуни зі змінними магнітами.
  • Двигуни з постійними магнітами.
  • Гібридні двигуни.

Наш сервісний центр LuxService при необхідності здійснить підбір, заміну (установку) крокового двигуна та будь-якого іншого елемента вийшов з ладу - оперативно, якісно, з гарантією на виконаний ремонт 3 місяці!

 

Рекомендуємо підібрати Мотори, Крокові двигуни за кращою вартістю в каталозі інтернет магазину звукового обладнання LuxPRO з доставкою по Києву. Также, Ви можете знайти Аксесуари для мікрофона таких брендів як: Roland, ParkAudio, AMC. Онлайн магазин https://luxpro.ua/ виконає поставку які проживають в регіонах: Житомир, Хмельницький, Дніпродзержинськ, а також в усі міста України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн