Світлодіодні LED сканери

Століття прогресу дарує нам безліч технічних способів вирішити те чи інше питання. Що здавалося фантастикою нашим бабусям і дідусів, нині є звичною реальністю. Серед інших приладів стали частиною цієї реальності і прилади освітлення з принципом сканера або роллера, відмінність першого від другого в тому що у сканера світловий потік проектується за допомогою плоского дзеркала а у роллера за допомогою дзеркального барабана.

Завдання даних світлодіодних приладів це проектування за допомогою гобо, через дзеркало знаходяться на шаговом двигуні, світлового променя з трафаретом. Як правило встановлюються дані прилади безпосередньо під самою стелею, тому ми рекомендуємо нашим клієнтам їх використовувати якщо є дефіцит висоти, а саме підвісу обладнання.

Світлодіодні сканери: переваги і призначення

Сканери, в пристрої яких використані світлодіоди (звані просто LED джерела), відрізняються рядом переваг перед іншими типами пристроїв:
  1. Невеликі розміри, зручна транспортабельність;
  2. Економічність в споживанні електрики;
  3. Відсутність часу для «розігріву».
При використанні LED сканерів в приміщенні нічного клубу, дискотеки, ресторані з низькими стелями вони додадуть йому оптимальну якість освітленні, рівномірну і якісну заливку а при правильній компоновці доп. світла у вигляді заливальних прожекторів і дискотечних світлових приладів не один клієнт не втече розчарованим.
 
Компанія «Арт Капітал Груп» працює зі світовими брендами, в числі яких торгова марка LuxPRO. Асортимент фірми містить різні лінії товарів.
Якщо говорити про світлодіодне обладнання, то у LuxPRO ви зможете придбати:
  • LED голови WASH;
  • LED голови SPOT;
  • LED прожектори;
  • LED стробоскопи;
  • LED ефекти;
  • LED стрічки;
  • LED екрани, підлоги та інше.

Чому LED сканери вигідно купити в LuxPRO

Головним бонусом покупки продукції LuxPRO є компроміс між вартістю і якістю, яке ви отримуєте. Зверніть увагу на те, що фірмові прилади, які ми пропонуємо працюють до 50 000 годин. При малих розмірах і економічності використання цей товар стає на досить високу ступінь серед собі подібних.
 
Фірма «Арт Капітал Груп» може запропонувати велику кількість моделей. Кожна має свої характеристиками і використовується в певній сфері. Професійні фахівці компанії «Арт Капітал Груп» проведуть для кожного клієнта необхідну консультацію, допоможуть вибрати товар, оформлять замовлення, організовують команду працівників з монтажу та наладки.
 
Світлодіодні сканери від компанії LuxPRO пропонуються в відмінному поєднанні ціна і якість. Фахівці нашої компанії при підготовці комплексних об'єктів в першу чергу рекомендують своїм клієнтам, саме цю продукцію, тк запас роботи світлодіодів - виробники гарантують від 10000 і до 50000 год., При значній економії електроенергії, компактності розмірів і великого функціоналу.

 

  

Унікальна можливість замовити Світлодіодні LED сканери по виправданій вартості в онлайн каталозі світлового обладнання ЛюксПро з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, поглянь сабвуфери таких брендів як: Wizard, Athletic, Uniview. Каталог магазину LuxPRO привезе клієнтам регіонів: Чернігів, Кременчук, Біла Церква, а також інші міста України.