Світлодіодні LED дискотечні ефекти

У нас запитують, яку світломузику або світломузику купити для дискотеки? Зайшовши на наш інтернет портал LuxPRO - Ви знайдете величезний вибір світломузичного обладнання за найкращою ціною! Професійні консультації наших менеджерів консультантів підкріплені порадами від нашого технічного персоналу зроблять покупку дискотечного обладнання легкої та економічно виправданою. Сьогодні важко уявити світ для дискотек, нічний клуб або ресторан без професійного світлового обладнання.

Компанія LuxPRO пропонує великий асортимент дискотечного світлодіодного обладнання зі світловими ефектами від кращих світових виробників American Audio | BIG | Chauvet | City Light | Emiter-S | Free Color | HALO | LanLing | Light Studio | M-LITE | New Light | Nightsun | Showtec - які вже давно стали впізнаваними і затребуваними. Сьогодні найбільш популярними стали світлові ефекти, в яких одночасно працюють і лазерні випромінювачі і світлодіоди. Найбільш популярні моделі BETVLASER- DIVISION PATERN BIG а також НОВИНКА 2015 року MIX-LASER HALO.

Світлодіодні дискотечні ефекти: принцип роботи і асортимент

Ознайомитися з цими та іншими світловими ефектами, Ви можете не обов'язково приїжджаючи в шоу-рум, пропонуємо Вашій увазі відео-ролики, базу яку ми постійно поповнюємо новинками і найбільш хітовими LED ефектами. Наші клієнти звертаючись до менеджерів LuxPRO з питанням яку світломузика купити для дому, як правило хочуть щось ефектне і недорого. Хочемо звернути Вашу увагу на світломузику купити для дискотеки у вигляді півсфери або простіше кажучи кулі для дискотеки, напр. ADAMANT BIG, BRILIANT BIG або REMBALL BIG. Ці та багато інших моделей, які представлені в нашому асортименті будуть незабутньо феєрично не тільки під час проведення дискотеки а й будь-якого ін. Розважального заходу.
 
Світлодіодні дискотечні ефекти працюють, як правило в автоматичним. режимі а також в режимі звукової активації. Перевага всіх дискотечних LED ефектів є наявність світлодіодних джерел світла з великим ресурсом роботи від 10 000 до 100 000 годин, тоді як в звичайних лампах - галогеннок або металогалогенних ламп - всього 70 - 1000 годин відповідно. За яскравості світлодіоди ще поступаються звичайним лампам, але ось за потужністю споживання, тепловиділення і звичайно ж ресурсу роботи - ось незаперечні плюси світлодіодної продукції.

Світломузика від інтернет-магазину luxpro.com.ua: зручність в покупці і наочність при виборі

Якщо ви вирішили купити світломузику то хочемо звернути вашу увагу на широкий перелік світлодіодних дискотечних ефектів, представлених у нас в шоу - румі. Спеціально для зручності наших клієнтів, на найбільш часто затребувані моделі ми завантажуємо доп. фото та відеоматеріал, ну і звичайно ж ви завжди можете просто прийти і ми запропонуємо на власні очі побачити ці прилади, помацати, задати питання нашим технікам по порядку настройки і експлуатації їх.
 
Зручна форма оплати, пропонована нашою компанією - від можливості оплатити на місці готівкою, через термінал, за рахунком або купити в кредит дозволить Вам зробити потрібну покупку світлодіодного дискотечного ефекту разом з необхідним доп. обладнанням, таким як DMX контролер, стійка для світлового обладнання, необхідна комутація та інше.

 

У нас можливо замовити Світлодіодні LED дискотечні ефекти за нормальною ціною в онлайн каталозі звукового обладнання LuxPRO з доставкою по Україні. Также, вибирай Мікрофони граничного шару таких брендів як: AMC, dB Technologies, SUPERLUX. Онлайн каталог https://luxpro.ua/ виконує доставку покупцям міст: Чернігів, Черкаси, Тернопіль і в ін. міста України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн