Стійки для світлового обладнання

Типове питання від наших покупців звучить так: "Світлова стійка є в наявності?". Для того, щоб правильно і вичерпно відповісти на це питання спробуємо розібратися з даним видом обладнання, і в першу чергу зупинимося на їх призначення. Стійки для світлового обладнання - важливі супутні товари, які дозволяють зручно працювати зі світлом і іншим устаткуванням. Вони досить універсальні і підходять, як для традиційно світлового обладнання, так і для звукових і акустичних систем, лазера, генератора ефектів, обладнання для диско. У комплект входять кріплення, які дозволяють закріпити майже будь-необхідні пристрої.

Стійки для світлового обладнання: призначення, види, поради щодо підбору

Без стійок майже неможливо обійтися при зйомках фільму, телепередачі або кліпу. Вони легко збираються і не вимагають якихось особливих правил експлуатації. Вони транспортабельні, тому можуть використовуватися, як стаціонарно, так і для постійної зміни місця використання. У нас представлені найрізноманітніші моделі і структури.
Класифікація стійки для світлового обладнання:

 
1. Для невеликої кількості освітлювального обладнання добре підійдуть легкі поодинокі стійки. Подвійні дозволять розмітити більше елементів освітлення, проте можуть зайняти більше місця. Для великих заходів використовуються і вельми зручні у використанні системи з лебідкою.
 
2. Більшість конструкцій має Т-подібну форму, яка забезпечує стійкість і можливість кріплення відразу декількох елементів освітлювального обладнання. Однак, у нас є зразки і для всього лише одного елемента. Така конструкція більше підійде фотографам, яким необхідно підсвітити якийсь окремий кут.
 
3. Стійки з лебідкою дуже ефективні для тих випадків, коли потрібно розмістити дуже багато важкого обладнання на одній площині. Вантажопідйомність лебідки близько 200 кг, регульована висота може досягати 4 і більше, метрів.
 
Даний вид сценічного обладнання відрізняється кількістю комплектуючих, які дозволяють закріпити ту чи іншу кількість самих різних елементів. Конструкції досить зручні і тим, що вони регулюються. Ви зможете вибрати потрібну висоту і ширину, а також проводити регулювання в самому процесі використання. Наприклад, для першого епізоду зйомок вам необхідно, щоб світло знаходився на певній висоті і висвітлював невелике коло на підлозі, для наступної - вам потрібен бічне світло, який висвітлює більш широку зону.
 
Матеріал з якого вироблені ці вироби це алюміній, сталь і деякі види міцного пластику. Алюміній з одного боку забезпечує легкість конструкції при транспортуванні, з іншого - є досить міцним, стійким і довговічним матеріалом. Сталева конструкція дозволяє помістити більше вагового обладнання. Міцність конструкції забезпечує надійність в роботі і впевненість в тому, що все заплановане буде виконано без будь-яких ускладнень.
 
Крім стійок, ми займаємося продажем опорних стійок і перехідників. Це буде доречним, коли вам потрібно буде скріпити кілька різних конструкцій. Наприклад, вам тимчасово знадобилося спорудити одну велику конструкцію з декількох стійок. Також, у нас є чохли для них, які дозволять вам компактно зберігати і транспортувати необхідні вам конструкції. Це досить зручно, адже ви зможете скласти все в один чохол і будете впевнені, що ваша апаратура не постраждає при перевезенні.

Плюси в придбанні обладнання в інтернет-магазині LuxPRO

Звертаючись за покупкою в інтернет-магазин LuxPRO ми запропонуємо великий асортимент обладнання, серед яких Ви знайдете стійки для світлового обладнання, як поодинокі, здвоєні, двоярусні, т-образні так і на лебідці. Ми не тільки пропонуємо Вам зробити покупку потрібного товару, наша компанія в першу чергу пропонує вирішити Ваш запит в комплексі, що це означає ?:
  1. На підставі вашого запиту ми підберемо для Вас кілька найбільш оптимальних варіантів обладнання.
  2. Оплату за замовлення Ви зможете здійснити будь-яким зручним способом, зазначеним у розділі Оплата, при цьому набагато дешевше ніж в інших магазинах, використовую нашу програму лояльності.
  3. Доставку Вашого замовлення ми здійснимо в максимально стислі терміни і за мінімальними тарифами.
  4. На все обладнання надамо гарантію, а при необхідності встановлення та налагодження Ви зможете скористатися послугами нашого сервісного центру LuxService.
Ми завжди прагнемо до того, щоб одного разу звернувшись за покупкою, клієнт наступного разу знову і знову приходив до нас, рекомендуючи своїм друзям і знайомим. Сервіс LuxPRO - обслуговування класу ЛЮКС для кожного.

Пропонуємо вибрати Стійки для світлового обладнання по виправданій вартості в каталозі інтернет магазину музичного обладнання ЛюксПро з доставкою по Україні. Также, подивися Сцени для концертів таких брендів як: Dell, Mapex, Nightsun. Каталог ЛюксПро виконає поставку в міста як: Львів, Кривий Ріг, Житомир і в будь-який куточок України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн