Стійки для барабанних установок

Забезпечити собі максимальний комфорт при грі на інструментах, щоб нічого не відволікало від безпосередньо творчого процесу, - ось завдання і бажання кожного музиканта. Коли справа стосується проведення всіляких концертів, репетицій багато музикантів, особливо початківці, не зовсім ще розуміють, яким чином їм зробити так, щоб гра на інструменті приносила тільки задоволення. Інтернет-магазин LuxPRO вже не один рік співпрацює з безліччю музикантів, а тому знає всі нюанси, як забезпечити комфорт гри на улюблених музичних інструментах.

Барабанні стійки: широкий модельний ряд і його особливості

Стійки для музичних інструментів - це дуже важлива складова будь-якого концертного заходу, репетиції і т.д. Особливо, коли справа стосується барабанщиків, адже стійка, по суті, це головне робоче місце для таких музикантів. В інтернет-магазині LuxPRO гравець на барабанах зможе відшукати всілякі моделі стійок для окремих видів барабанів. Асортимент пропонованих стійок виглядає наступним чином:
 
  • стійка під малий барабан: ідеальна підставка для малого барабана, яка регулюється по висоті, має дуже надійну і міцну конструкцію, забезпечує максимальний комфорт при грі;
  • стійка під тарілку: зручна конструкція дозволяє регулювати висоту стійки, встановлювати її в будь-якому положенні - вона максимально стійка і надійна;
  • стійка-журавель під тарілку відрізняється від стандартної своїми конструктивними особливостями: тут можна регулювати не показники висоти, але і кут нахилу;
  • стійка під хай-хет максимально комфортна у використанні в надійній конструкції максимальної міцності;
  • також окремим модельним рядом в нашому інтернет-магазині - набір стійок для барабанів, в яких ви знайдете всі необхідні для сучасного барабанщика установки, допоміжні стійки для різних видів барабанів.

Стійки для барабанів від LuxPRO: ідеальний варіант комфорту і прийнятна ціна

Інтернет-магазин LuxPRO пропонує кожному барабанщику підібрати і купити необхідну стійку для окремого виду барабана. Також ви можете замовити барабанні стійки в комплекті з усіх необхідних різновидів - для малого барабана, для хай-хета, для тарілок і інші модельні варіанти в одному наборі.

Унікальна можливість замовити Стійки для барабанних установок за вигідною вартістю в онлайн каталозі музичного обладнання ЛюксПро з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, Ви можете порівняти Струбцини для світлового обладнання таких брендів як: GATOR, iTC audio, ETC. Електронний каталог https://luxpro.ua/ виробляє доставку жителям міст: Київ, Харків, Чернігів і в інші міста України.