Гармонь і акордеони

Акордеон дуже популярний в сучасному музичному світі, причому не тільки в фолкових або етнічних стилях. Акордеони нерідко використовують в фатальних композиціях, поп-музиці і багатьох інших напрямках. Інтернет-магазин LuxPRO представляє широкий асортимент акордеонів, купити які ви зможете за доступними цінами в Україні.

Модельні різновиди

Конструктивно акордеон поєднав в собі особливості клавішного і духового інструменту з звукорядом з дванадцяти ступенів хроматичного типу.
 
Відмінність від баяна - в клавіатурі. У нашому «герої» клавіатура являє собою клавішну систему, тоді як в баяні вона представлена ​​копку. Але також є відмінності і по звуку. Своєрідність звучання акордеона інструментів - в унісон голосах, що надає оригінальну французьку звукову естетику).
 
Розрізняють інструменти по кількість голів. Виділяються двох, трьох, чотирьох і пятіголосного моделі, в яких різне число регістрів - від 3 до 30. пятіголосного моделі з тридцятьма регістрами - найталановитіші модельні варіанти. В учнівських акордеонах, купити які пропонує LuxPRO, регістрів менше.
Також онлайн-магазин пропонує і великий асортимент баянів - учнівські, цифрові і багато інших модельні варіанти.

Вибір акордеона

Підбір необхідного інструменту ведеться з урахуванням віку виконавця, його навичок. Всі моделі розрізняються за розмірами, кількістю кнопок і клавіш і інших особливостей. Відрізняються такі варіанти:
 
• моделі 1/8, 1/4 - підходять переважно для маленьких діток приблизно до п'яти років, зустрічаються нечасто;
• 2/4 - «половинчасті» моделі підходять для навчання маленьких дітей до 9 років, мають 26-клавішний будова, переважно двох або триголосні;
• моделі 3/5 підходять для дітей до 12 років, а акордеони 3/4 - для підлітків і дорослих, які цінують «полегшеність» гри;
• 7/8 і 4/4 - більш професійні моделі. В останній передбачено цілих 120 басових кнопок, а також 41-клавішний будова.
 
Інтернет-магазин LuxPRO пропонує найширший асортимент клавишно-духових інструментів - акордеони, баяни, гармонії. У каталозі ви знайдете як учнівські моделі, так і моделі для професійної гри від кращих виробників - Tula, Roland і інших. Доступна ціна, висока якість виконання - все це переваги наших брендових інструментів.

У нас можна підібрати Гармонь і акордеони за кращою вартістю в онлайн каталозі музичного обладнання LuxPRO з доставкою по Києву і всій Україні. Также, дивіться Силові блоки таких брендів як: Alustage, Showtec, IMG Stage Line. Інтернет каталог ЛюксПро привозить клієнтам міст: Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Івано-Франківськ, а також в усі міста України.