Сабвуфери RCF

Вашій увазі представлені оригінальні сабвуфери RCF, купити які ви можете в нашому онлайн-магазині. Прийнятна ціна, висока потужність, захист від перегріву, наявність системи охолодження ці та багато інших переваг порадують кожного покупця. Даний тип техніки призначений для посилення звукового сигналу зі збереженням його чистоти і гучності, незалежно від площі розсіювання звуку. Завдяки міцному дерев'яному каркасу забезпечується захист пристрою від механічних пошкоджень.

Низькочастотна акустика

Колонка, здатна відтворювати звуки низької частоти, називається сабвуфером. Типовий частотний діапазон пристрою коливається в межах від 20 до 200 Гц. Розрізняють активні і пасивні акустичні системи. Активна система має в конструкції вбудований підсилювач потужності, пасивні пристрої потребують підключення зовнішнього підсилювача.
 
Можна обійтися і без застосування сабвуфера, але прослуховувати "важку" музику, дивитися фільми зі спецефектами краще з використанням цього пристрою. Низькочастотна колонка дозволить створити особливу атмосферу, відчути специфічний резонанс, відчути обсяг звуку, отримати більш глибоке звучання.

Сабвуфери RCF

Серед виробників професійної акустики італійська компанія RCF займає одне з провідних місць завдяки випуску високоякісного, сучасного, надійного звукового обладнання. Діяльність компанії почалася близько 70 років тому з випуску стрічкових мікрофонів, згодом асортимент продукції розширювався, і сьогодні RCF випускає звукове обладнання - колонки, гучномовці, сабвуфери, мікрофони, навушники, студійні монітори, трансляційне обладнання.
 
Виробничі площі RCF розташовані в італійському місті Reggio Emilia. У 1995 році компанія отримала міжнародний сертифікат ISO 9001. RCF представляє широкий асортимент сабвуферів для домашніх кінотеатрів та музичних центрів, а також для професійного використання. Сабвуфери бренду відрізняються по потужності, розміру, чутливості і іншим параметрам, об'єднує їх незмінну якість збірки, простота застосування, надійність і ефективність.

Купити акустику RCF в Україні

Купити сабвуфер RCF і інше акустичне обладнання з доставкою в Одесу, Дніпро, Харків, Чернігів, Львів, Черкаси та інші міста України можна в інтернет-магазині компанії LuxPRO (Україна, Київ). Компанія займається продажем і установкою світлового, звукового та сценічного обладнання, в інтернет-магазині можна купити DJ-обладнання та установки для створення спецефектів, а також комутаційні пристрої. Вся продукція має сертифікати і гарантію якості.

 

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Інтерфейси
Формат акустики
Площа озвучування
Макс. частота відтворення
Мін. частота відтворення
Макс. вхідний опір
Місце встановлення
Колір
Живлення
Кількість смуг
Гарантія
Очистити вибір