• Динамік DE980TN-16
    • B&C Speakers
    • 31 209грн
      В наявності
      Склад: Вінниця
      Доставка:
      • Безкоштовна доставка — ТАК
    • 0
      Написати відгук
  • Драйвер DE980TN-16
    Характеристики:
    • діаметр горла: 1.4 "або 36 мм;
    • номінальний імпеданс: 16 Ом;
    • мінімальний імпеданс: 8.1 Ом;
    • номінальна потужність: 110 W;
    • безперервна потужність: 220 W;
    • чутливість (1Вт / 1м): 108.5 dB;
    • частотний діапазон: 1 - 18 kHz;
    • рекомендований кросовер: 1.2 kHz;
    • діаметр звукової котушки: 75 мм;
    • матеріал обмотки: Aluminium;
    • індуктивність: 0.1 mH;
    • матеріал діафрагми: Titanium;
    • щільність потоку: 2.05 T;
    • матеріал магніту: неодим;
    • вага: 2.3 кг.
Країна виробник: Італія
Розмір: 1 х 1.4"
Опір: 16 Ом