Високочастотні динаміки

Високочастотні динаміки представлені в даному розділі підходять для акустичних систем всіх марок і брендів. Звертаючись за покупкою вч ми в першу чергу цікавимося у наших клієнтів - чи є старий оригінальний динамік і якщо людина просто "спалив" його, то все ж краще радимо для початку його відремонтувати, скориставшись послугою нашого сервісного центру LuxService. З прайс по ремонту Ви можете ознайомитися перейшовши за посиланням - ремонт динаміків.

Який динамік вибрати?

На нашому сайті ви знайдете високочастотники європейських, азіатських і українських виробників, таких як Biema, BIG, Emiter-S, JB sound, MAG, NGS і Soundking. При підборі потрібного динаміка ми намагаємося пропонувати не якийсь певний бренд а підбираємо його згідно з технічними характеристиками акустичної системи.
 
Окремо хочемо відзначити український бренд MAG. Компанія MAG пройшла довгий шлях проб і помилок в проектуванні, динамічних головок, акустичних систем як пасивних, так і активних для того щоб зробити високоякісний продукт. Великою перевагою продукції MAG є наявність правдивих технічних характеристик обладнання, що грає велику роль при підборі звукового обладнання для концертного залу чи ресторану. Також хотілося б відзначити той факти що компанія MAGnet приступила до виробництва динаміків з неодимовим магнітом. Головною перевагою їх - істотне зменшення ваги без втрат в якості звучання.

Поради щодо підбору динаміків

1. При підборі того або іншого вч динаміка в першу чергу потрібно розуміти технічні параметри акустичної системи, на яку він буде встановлений.
 
2. На підставі проведених акустичних розрахунків, ми видаємо клієнту кілька варіантів на які на наш погляд, варто зупинитися при виборі. Ваше завдання вибрати найбільш оптимальний по потужності і бюджету.
 
3. На підставі проведених консультацій і пропозицій за результатами обраного варіанту технічним персоналом компанії LuxPRO проводиться монтаж вч в акустичну систему а також проводиться його тестування і перевірка.
4. Компанія LuxPRO, як офіційний дилер BIG, Emiter-S, JB sound, MAG, NGS і Soundking забезпечує гарантійне і післягарантійне обслуговування звуко-підсилювальної апаратури.
 
Звертаючись за покупкою високочастотних динаміків радимо зупиняти свій вибір не на випадковому інтернет-магазині де дешевше, а скористатися в підборі знання професіоналів, в числі яких з упевненістю можемо віднести фахівців сервісного центру LuxService, які щодня стикаються з проблемою ремонту, відновлення, налагодження акустичних систем і маючи практичний досвід абсолютно безкоштовно для наших клієнтів здійснять підбір і при необхідності установку обраного вами високочастотника.

У нас Ви можете підібрати і замовити Високочастотні динаміки за доступною ціною в каталозі інтернет магазину музичного обладнання LuxPRO з доставкою в усі міста України. Также, Ви можете знайти Світлодіодні LED стробоскопи таких брендів як: Panasonic, SUPERLUX, ECLER. Онлайн магазин LuxPRO реалізує доставку покупцям в регіонах: Житомир, Рівне, Ужгород і в будь-який куточок України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн