Сценічний монітор SM124
Студійний монітор SM124
SM124 - монітор, (Пасивний 8 Ом). Призначення: сценічний моніторинг, системи звукопідсилення для озвучування локальних зон, використання в якості сателіта в двосмугових комплектах звукопідсилення
Характеристики:
- конфігурація: двосмуговий гучномовець - підлоговий монітор;
- акустичне оформлення: фазоінвертор;
- LF драйвер: 12 "dia LAVOCE ITALIANA, звукова котушка 2.5";
- HF драйвер: 1 "dia B & C Speakers, звукова котушка 1";
- номінальна потужність: 300 Вт;
- програмна потужність: 600 Вт;
- частотний діапазон: 71 Гц - 19 кГц;
- кут спрямованості: 90 ° H x 60 ° V;
- чутливість: 97.5 дБ / 1м;
- максимальне тривалий звуковий тиск: 122 дБ;
- максимальне пікове звуковий тиск: 128 дБ.
| Динаміки (конфігурація) : | 1 x 12" |
| Рейтинг потужності : | 201-400 Вт, 401-600 Вт |
| Категорія : | Сценічний монітор |
| Кількість смуг : | 2-смугова |
| Живлення: | Від мережі |
| Колір: | Чорний |
| Чутливість: | 97 дБ |
| Місце встановлення: | Підлогова |
| Застосування: | Для концертних майданчиків |
| Макс. вхідний опір: | 8 Ом |
| Мін. частота відтворення: | 55 Гц і вище |
| Макс. частота відтворення: | 18 - 19,9 кГц |
| Площа озвучування: | Великі приміщення |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >20 кг |
- ParkAudioдо порівняння у списку порівняння
29 040грн В наявності - ParkAudioдо порівняння у списку порівняння
40 920грн В наявності - ParkAudioдо порівняння у списку порівняння
38 720грн В наявності
- RODEдо порівняння у списку порівняння
9 979грн В наявності
AllenHeathдо порівняння у списку порівняння10 560грн В наявності- MARSHALLдо порівняння у списку порівняння
7 656грн В наявності
-
02.10.2025
Під час живих виступів виконавцям потрібно не лише передати звук у зал, а й чітко чути себе та інших музикантів. Саме для цього використовуються сценічні монітори. Вони дозволяють співати й грати комфортно, утримувати ритм, уникати фальшивих нот і підтримувати високу якість шоу. У цій статті ми розберемо, які бувають сценічні монітори, на що звертати увагу при виборі, а також наведемо приклади популярних моделей із каталогу LuxPRO.
-
23.04.2021
У наш час на ринку професійної звукової техніки багато різного устаткування. І коли нам необхідно придбати якийсь обладнання ми губимося в розмаїтті всього того що може нам сьогодні запропонувати ринок. Для того щоб Ви змогли зробити свій вибір більш легким в пошуку професійного звукового акустичного обладнання ми написали цю статтю. У статті ви познайомитеся з найбільш поширеними акустичними системами, з їх застосуванням для конкретно поставлених завдань, а також з деякими особливостями по налаштуванню акустичних систем за допомогою звукових процесорів.
-
08.01.2021
Професійні акустичні системи є основним товаром, який ми пропонуємо нашим клієнтам. Без них неможливо провести концерт, виступ, послухати музику чи зробити оголошення. Як вибрати ідеальний варіант, який не тільки виконає всі покладені на нього функції з озвучування, але і впишеться в інтер'єр приміщення, а також бюджет, що виділяється на його придбання. Отже, у цій статті йтиметься про особливості професійних АС, ми дамо практичні поради щодо вибору акустичних системи, які краще вибрати, які купити колонки для весілля, а які для дому. І звичайно ж відповімо на запитання, для чого потрібні професійні акустичні системи.
ТОП-категорії:
- Сценічні монітори для лаунжу
- Пасивні сценічні монітори
- Сценічні монітори з корпусом з фанери
- Настінні сценічні монітори
- Сценічні монітори BIG
- Сценічні монітори DYNACORD
- Сценічні монітори з пластиковим корпусом
- Прямокутні сценічні монітори
- Сценічні монітори SKV
- Сценічні монітори QSC
- Сценічні монітори з чутливістю 125 дБ
- Сценічні монітори JBL
- Стельові сценічні монітори
- Сценічні монітори для презентацій
- Сценічні монітори Behringer
- Сценічні монітори NGS
- Сценічні монітори для дискотеки
- Сценічні монітори FBT
- Сценічні монітори Alto Professional
- Сценічні монітори Ohm
- Сценічні монітори для кінозалу
- Сценічні монітори для фонового звуку
- Сценічні монітори MAG
- Підвісні сценічні монітори
- Сценічні монітори HK Audio
- Сценічні монітори B52
- Монітори для сцен
- Мониторная акустика
- Сценічні монітори JB sound
- Сценічні монітори для концертних майданчиків
- Білі сценічні монітори
- Сценічні монітори з живленням від підсилювача
- Сценічні монітори DAP Audio
- Сценічні монітори dB Technologies
- Сценічні монітори RCF
- 2-смугові сценічні монітори
- Чорні сценічні монітори
- Сценічні монітори Premiere acoustics
- Сценічні монітори Yamaha
- Сценічні монітори Proel
- Сценічні монітори для вечірки
- Сценічні монітори Biema
- Сценічні монітори для караоке
- Сценічні монітори Electro-Voice
- Сценічні монітори з живленням від мережі
- Сценічні монітори з дерев'яним корпусом
- Сценічні монітори з чутливістю 98 дБ
- Сценічні монітори ParkAudio
- Підлогові сценічні монітори
- Сценічні монітори Soundking
- Сценічні монітори з чутливістю 99 дБ



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)









































.png)