Студійні монітори

До недавнього часу про студійних моніторах могли тільки мріяти. Тільки одиниці могли дозволити собі облаштувати студію звукозапису якісним і ще недавно дуже дорогим обладнанням. Але технічний прогрес є, і зараз стало реальнішим купити в студію надійну апаратуру. Однак, як і у випадку з будь-акустичної продукцією - моделей багато, а вибору немає. Навіть найдосвідченіші музиканти, звукорежисери іноді губляться в тому розмаїтті моделей, що набувають оптимальний варіант - в середній ціновій категорії. Саме для тих, хто не так часто стикався з таким обладнанням, інтернет-магазин LuxPRO підібрав кілька корисних порад, які полегшать вибір студійного монітора.

Студійні монітори: основні моменти вибору, на які слід звернути увагу

В першу чергу слід зрозуміти наступний момент. Якщо ви не розраховуєте на значну суму при покупці студійного монітора, то витрачати час на пошук підходящої за ціною моделі не варто. У випадку з таким обладнанням купувати слід саме ту техніку, яка вам потрібна. Всі твердження, що сучасна конкуренція робить чудеса, і ціна студійного монітора відповідає ціні звичайної (тільки великих розмірів) колонки - все це неправда. Так, зараз вибір значно зріс, ціни значно впали, але апаратура високої якості продовжує перебувати в досить високій ціновій категорії.
 
Далі переходимо до, власне, вибору. Визначте для себе, скільки звукових каналів знаходиться в нашій студії, скільки їх буде використовуватися в процесі роботи. Варто також трохи зазирнути в майбутнє: можливо, в подальшому робота зажадає більш розширеного мониторного спектра. Так як такі колонки продаються в одиночних моделях, комплектація студії безпосередньо залежить від кількості звукових каналів.
 
Призначення даного устаткування може бути різним. Звукозаписні студії можуть працювати як з озвученням сучасних навігаторів або аудіокниг, також можуть працювати і з професійними музичними групами. Для першої категорії звукозапису цілком будуть придатними монітори початкового рівня. Це досить прості пристрої, яких вистачить для невеликої роботи із записом мови. Інша справа, коли в студії записуються музичні композиції і вокал. Тут, звичайно, актуальними будуть професійні монітори, які відповідають всім вимогам якісної і надійної записи вокалу і музичних інструментів.
 
Але слід також звернути увагу і на наступне. Якщо ваша студія не обладнана професійно, то і потреби в особливо дорогих моделях немає. Для професійного устаткування потрібні відповідні умови, де вони б могли бути дійсно помічниками.

Монітори для студій: два різновиди обладнання та їх особливості

Наостанок слід сказати пару слів про двох різновидах такої техніки. Студійні монітори можуть бути в двох різновидах - пасивні і активні. У моделях активного типу знаходиться заздалегідь вбудовані розробниками підсилювач потужності. Пасивні ж монітори працюють за допомогою зовнішніх підсилювачів. Багато професіоналів говорять про те, що обладнання не повинно містити додаткових пристроїв у своїй конструкції. Однак практика показує, що обладнання з вбудованим підсилювачем більш продуктивно і дає більш якісний результат. Це відбувається завдяки відсутності додаткових кабелів підключення зовнішньої техніки, а також завдяки внутрішньому взаємодії підсилювача і динаміка.

У нас Ви можете вибрати і купити Студійні монітори за доступною вартістю в онлайн магазині світлового обладнання ЛюксПро з доставкою в усі регіони України. Также, вибирайте Вбудовувані підсилювачі таких брендів як: NGS, Sky Sound, Phonic. Онлайн магазин https://luxpro.ua/ виконає поставку покупцям в: Львів, Суми, Дніпродзержинськ, а також в усі міста України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Потужність динаміка ВЧ
Формат акустики
Макс. вхідний опір
Форма корпусу