Колонки 2.1 M-100 Black
Колонки MICROLAB 2.1 M-100 Black
Microlab M-100 - акустична система формату 2.1. Лаконічний дизайн і класична геометрія акустики роблять модель відмінним рішенням при виборі системи для будинку або офісу.
Сателіти виконані в slim дизайні, стійкі і компактні. Кожен з сателітів оснащений широкосмуговим динаміком, що відтворює високі і середні частотні діапазони звуку. Для захисту від зовнішнього впливу вони закриті алюмінієвими матовими гратами, стійкими до механічних пошкоджень. На лівій бічній панелі одного з сателітів розташований регулятор рівня басів, а на правій - регулятор гучності звуку.
Сабвуфер виконаний з МДФ-плити і оброблений фактурним покриттям темно-сірого кольору. Має форму перевернутого паралелепіпеда, встановлюється на гумові ніжки 1,5 см. Динамік низькочастотної колонки виведений вниз.
Система підключається до будь-якого джерела, що має 3,5 мм jack інтерфейс. Ідеально відтворює звук від таких джерел як TV, CD/DVD/mp3/mp4 плеєр, ПК або ноутбук.
Характеристики:
- Вихідна потужність підсилювача: 10 Вт RMS.
- Розподіл потужності: 2,5 x 2 + 5 Вт.
- Частотна характеристика: 40 - 18 000 Гц.
- Співвідношення сигнал/шум: 75 дБ.
- Поділ каналів: 45 дБ.
- Мембрана ВЧ динаміка: 2,5 дюйма.
- Мембрана НЧ динаміка: 4 дюйми.
- Опір динаміків: 8 Ом.
- Колір: чорний.
- Вхід: 3.5mm stereo.
- Габарити (сателіти): 90 x 168 x 85 мм.
- Габарити (сабвуфер): 145 x 227 x 180 мм.
- Маса нетто виробу: 2,2 кг.
- Гарантія: 12 місяців.
| Рейтинг потужності : | 1-30 Вт |
| Формат акустики: | 2.1 |
| Матеріал корпуса: | Дерево/MDF |
| Живлення: | Від мережі |
| Колір: | Чорний |
| Форма корпусу: | Квадратна |
| Місце встановлення: | Настільна / полична |
| Застосування: | Для дому, Для фонового звуку, Для конференц-залу |
| Інтерфейси: | 3.5 мм (Mini-Jack) |
| Макс. вхідний опір: | 8 Ом |
| Мін. частота відтворення: | 40 - 54,9 Гц |
| Макс. частота відтворення: | 18 - 19,9 кГц |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >1 кг |
- Microlabдо порівняння у списку порівняння
3 699грн В наявності - Microlabдо порівняння у списку порівняння
599грн В наявності - Microlabдо порівняння у списку порівняння
1 369грн В наявності - Microlabдо порівняння у списку порівняння
2 599грн В наявності - Microlabдо порівняння у списку порівняння
849грн В наявності
- Pioneerдо порівняння у списку порівняння
51 034грн В наявності - JBLдо порівняння у списку порівняння
4 399грн В наявності - Music Hallдо порівняння у списку порівняння
26 580грн Під замовлення
-
04.08.2017Буквально менш десяти років тому почався справжній бум на виробництво портативної акустики для дому. Що ми про неї знаємо і наскільки це вдале рішення для кожного меломана?Онлайн-магазин LuxPro вирішив розібратися в цьому питанні більш детально. Сідайте зручніше і ми вирушаємо в світ музичного супроводу кристально чистого якості!
ТОП-категорії:
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Magnat
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END для комп'ютера
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Sonus Faber
- Акустичний комплект для домашнього озвучування приміщень
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END для будинку
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Yamaha
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END B & W
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Klipsch
- Акустика для дома
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Jamo



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)











































