Акустичні системи HI-FI & Hi-END

Акустичні системи Hi-Fi & Hi-End

З винаходом перших апаратів для запису і відтворення звуку люди прагнули до поліпшення його якості, підвищення реалістичності звучання записаних композицій. Звичайні колонки можуть досить якісно передавати звук, задовольняти запити більшості слухачів. Але правильне відтворення звуку без спотворень або дефектів можливо тільки при використанні Hi-Fi і Hi-End акустики.
 
Акустика Hi-Fi (High Fidelity) здатна максимально точно передавати звук, при її використанні можна відчути ефект присутності на концерті улюбленої групи, відчути реалістичність подій кінофільму або комп'ютерної гри. Застосування таких акустичних систем вимагає високої якості аудіозаписи, бо всі дефекти, присутні в запису, будуть настільки ж точно відтворені. Hi-End акустика часто випускається обмеженими партіями або в єдиному екземплярі, вимоги до неї не вкладаються в звичні стандарти. Акустичні системи Hi-End забезпечують ідеальний звук, мають оригінальний дизайн, неодмінно будуть оцінені власниками тонкого слуху, професійними музикантами.

Особливості Hi-Fi & Hi-End акустики

Акустичні системи Hi-Fi & Hi-End відрізняються високими вимогами до якості використовуваних матеріалів, точності складання. Вони повинні відповідати міжнародному стандарту IEC60581, який встановлює:
  • максимальні значення нерівномірності амплітудно-частотних характеристик;
  • допустимий рівень шуму;
  • коефіцієнт нелінійних спотворень.
Висока вартість колонок та іншого обладнання Hi-Fi і Hi-End класу виправдана особливими вимогами до його виготовлення, чистотою звучання. Особливу увагу виробники приділяють дизайну акустичних систем високого класу - таке обладнання здатне прикрасити інтер'єр будь-якого приміщення. Автоакустика Hi-Fi, яка дозволить прослуховувати улюблені композиції в дорозі з найбільшим комфортом, припаде до смаку цінителям хорошого звуку, які проводять багато часу за кермом.

Інтернет-магазин LuxPro - кращі умови для вигідної покупки

Купити акустику Hi-Fi, колонки, підсилювачі або іншу звукову апаратуру можна в інтернет-магазині LuxPro (Україна, Київ). У каталозі магазина великий вибір аудіо-, світлового і проекційного обладнання, музичних інструментів, а також інших товарів. Щоб полегшити пошук потрібного товару, всі вони розділені на категорії та підкатегорії, є можливість вибору додаткових фільтрів і сортування. Доставка здійснюється за допомогою транспортних компаній Нова Пошта, Ін Тайм, Автолюкс і власним транспортом компанії по всіх містах України.

Ми рекомендуємо Вам вибрати і замовити Акустика HI-FI & Hi-END по актуальній ціні в інтернет магазині звукового обладнання ЛюксПро з доставкою по Україні. Также, Ви можете купити Мікшери з підсилювачем таких брендів як: IBANEZ, Maxtone, Soundcraft. Магазин LuxPRO виробляє доставку покупцям в: Маріуполь, Чернівці, Івано-Франківськ, а також інші регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Док-станція для iPhone, iPad, iPod