Сабвуфери для акустичних систем

Купуючи акустичні системи потрібно досить професійно представляти який комплект обладнання необхідний для якісного їх відтворення. Підсилювачі потужності і через сабвуфер є одними з ключових в цій комплектації. Отже, що таке саб, для чого він потрібен, який варіант підходить в цій невеликій статті.

Роль сабвуфера

Сабвуфер - колонка, яка відтворює звуки найнижчих частот звукового діапазону (від 20 Гц). Пристрій використовується в різних аудиосистемах і домашніх кінотеатрах, особливо - при перегляді фільмів зі спецефектами і прослуховуванні сучасної музики, де важлива переконлива передача низьких частот. Він не є обов'язковим пристроєм в акустичній системі, але його використання має свої переваги, так як надає обсяг звуку і створює специфічний резонанс.
 
Ці акустичні системи можуть бути:
  • активними, з вбудованим підсилювачем потужності;
  • пасивними, яким потрібний зовнішнє підключення підсилювача.

Основні характеристики

Сабвуфери розрізняються по конструкції (рупорні пристрої, фазоінвертори, пасивні випромінювачі, бендпасс, четвертьволновой резонатор) і іншими параметрами, до яких відносяться:
  • діапазон частот;
  • номінальна потужність;
  • частота поділу кросовера;
  • максимальний тиск звуку;
  • чутливість;
  • власна резонансна частота.
Корпус сабвуфера може бути виготовлений з багатошарової фанери, МДФ (деревоволокнистих плит середньої щільності), деревно-стружкової плити. Скільки коштує сабвуфер? Ціна системи залежить від сукупності багатьох факторів, в тому числі - від потужності, матеріалу виготовлення, особливостей конструкції і виробника.
 
Продаж сабвуферів здійснюється багатьма магазинами, але для придбання дійсно надійного і якісного пристрою, вартість якого буде оптимальною, краще звернутися в спеціалізований магазин.

Інтернет-магазин LuxPRO надійний постачальник сабвуферів

Замовити і купити новий сабвуфер високої якості за оптимальною ціною з доставкою до Харкова, Дніпро, Одесу та інші міста можна в інтернет-магазині LuxPro (Україна, Київ), який спеціалізується на продажі, установці, обслуговуванні акустичного та освітлювального, а також іншого обладнання для проведення різних заходів, оснащення концертних та театральних залів, клубів та інших приміщень.
 
Каталог магазину містить широкий асортимент різноманітного обладнання, серед якого можна знайти колонки, активний чи пасивний сабвуфер, ціни яких відповідають якості. Вибрати відповідне обладнання і замовити його доставку можна на сайті luxpro.ua онлайн або зв'язавшись по телефону з співробітниками магазину. Досвідчені фахівці допоможуть зробити правильний вибір, оформити замовлення, уточнять спосіб оплати і доставки товару.

Ми рекомендуємо вибрати і придбати Сабвуфери по актуальній ціні в інтернет каталозі звукового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою по Україні. Также, Ви можете подивитися Настінна акустика (системи оповіщення) таких брендів як: BIG, Athletic, B&C Speakers. Онлайн каталог ЛюксПро виконає доставку які проживають в регіонах: Одеса, Черкаси, Рівне, а також інші регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Формат акустики
Док-станція для iPhone, iPad, iPod