• Інтегральний підсилювач PMS-A6240A
    • Artone
    • 23 492грн
      Ціна за запитом
      Доставка:
      • Безкоштовна доставка — ТАК
    • Опис товару
      Мікшер-підсилювач Artone PMS-A6240A -  підсилювач потужністю 240 Вт. Вбудовані джерела: USB, SD / MMC CARD, Mp3 Player, FM Tuner. Входи: 3 MIC Jack 6.3мм, 2 входи AUX. Виходи: 6 незалежні зони (70 В, 100 В), Лінійний вихід, COM speaker terminal. Частотний діапазон відтвореного звуку 90Гц-16кГц (± 1дБ). Захист від перегріву, перевантажень і короткого замикання. Напруга живлення 220V. Габарити: В88 x Ш482 x Г410 мм. Вага 14,6 кг. Колір чорний
    • 0
      Написати відгук
  • Інтегральний підсилювач Artone PMS-A6240A
    Характеристики:
    • акустичний підсилювач;
    • потужність RMS 240 Вт;
    • вбудовані джерела: USB, SD / MMC CARD, Mp3 Player, FM Tuner;
    • входи: 3 MIC Jack 6.3мм, 2 входи AUX;
    • виходи: 6 незалежні зони (70 В, 100 В), Лінійний вихід, COM speaker terminal;
    • вбудований захист від перегріву, перевантажень і короткого замикання;
    • напруга живлення 220V;
    • габарити: В88 x Ш482 x Г410 мм;